SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU REDUKCYJNEGO - GRENADE THERMO DETONATOR - DLA 4 OSÓB !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Kiedy zaczynamy test Panowie ? Piszmy tutaj bo na priv cos ciezko sie zgadac dajmy dzien i godzine tak zeby kazdemu pasowalo i zaczynamy !!!

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
i Panie* oczywiscie

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Ugadałem się z Pesymistą na pw że założy temat i wklei na pierwszą strone wszystkie ankiety , żeby ktoś się nie wpi..przył z jakąś wypowiedzią .
Wydaje mi się że dobrze chyba ,że każdy musi sam wkleić swoją ankietę , a i jeszcze jedno ankiety mają być skopiowane. Czy tylko linki do nich , tak dla jasności.
Ew. jak ty chcesz Hutnik to zakładaj już temat i lecimy z tym

Zmieniony przez - dawid7737 w dniu 2012-10-02 22:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
Jakie ankiety? Te zgłoszeniowego do testu? I tak trzeba przecież wykonać zdjęcia aktualne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
dawid7737 - przejrzyj jakikolwiek inny test sponsorowany, których tylko na 1 stronie działu mnóstwo . Byłoby najlepiej gdybyście wrzucili pierwsze info - każdy osobno, niech pierwsza osoba , która założy temat wpisze na początku w pierwszym zdaniu pogrubioną lub kolorową czcionką 'prośba o to by nie wpisywać się dopóki wszystkie osoby nie wrzucą info o sobie'

Nastepnie kazdy z Was wrzuca zgodnie z zasadami prowadzenia testu wstępne info o sobie, czyli zdjęcia, zarys odzywiania, zasrys treningu, plan suplementacji. Potem kolejna osoba to samo, itd. Zdjęcia - muszą być w temacie na 1 stronie (poczatkowe) ,a potem koncowe. Także nie podajemy linku do ankiety, tylko wrzucamy wszystko na nowo.

Proszę przejrzeć przykladowe testy sponsorowane z ostatnich, ktore byly prowadzone w dziale ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ja dzis pracuje do 22 wiec kolo 23-23.30 moge wrzucic pierwszy a wy bedziecie doklejace swoje ankiety i zdjecia pasuje ? Pozdrawiam

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
Ja również pracuję i po 23:00 mogę wrzucić pierwszą wpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
to jakoś o 22 postaram się założyć temat i napiszę co trzeba żeby nikt nie pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Ok jak tylko sie pojawi wrzucam to co trzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy na masę

Następny temat

Cykl z priorytetem na masę

WHEY premium