SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU - NOWEJ MARKI ATLETA ! Zestaw masowy dla 2 osób - TEST RYWALIZACJA!

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100



Witam Serdecznie!
Na prośbę sponsora rozpisuje nabór do testu marki Atleta

SPONSOR TESTU SKLEP Atleta.pl ZAPRASZA DO NABORU i TESTU MASOWEGO DLA 2 OSÓB na zasadzie wspólnej rywalizacji!


Atleta - nowa marka na rynku - więcej informacji -> https://www.sfd.pl/NOWA_MARKA__ATLETA__SUPER_CENY,_JAKOŚĆ-t1118462.html


CZAS TRWANIA TESTU = około 7 tygodni - nie jesteś pewny tak długiego prowadzenia testu, nie masz 100% rozeznania w najbliższym okresie swojego życia (wyjazdy, sesje, nauka, itd) = NIE ZGŁASZAJ SIĘ DO NABORU!. Osoby, które zgłoszą się do naboru, wygrają go i w trakcie prowadzenia testu z jakiegoś powodu zrezygnowałyby z jego prowadzenia zostaną surowo ukarane!


ZESTAW TESTOWY dla 1 osoby (widoczny na obrazku powyżej) :
ATLETA 100% WHEY PROTEIN 2kg
ATLETA CLASSIC GAINER 3kg
ATLETA 100% PURE WHEY BCAA 400g
ATLETA BCAA + GLUTAMINE 500g
ATLETA PURE L-GLUTAMINE 500g
ATLETA 100% PURE MONOHYDRATE CREATINE 500g



ZASADY PROWADZENIA TESTU SPONSOROWANEGO - https://www.sfd.pl/]]]_ZASADY_PROWADZENIA_TESTÓW_[[[-t323652.html


Wyniki naboru za ok. 7-10dni


(W przypadku braku z jakiegoś powodu odpowiednich kandydatów, zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia naboru o określoną ilość dni).

OSOBY CHĘTNE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NABORZE PROSZONE SĄ O SKŁADANIE DEKLARACJI CHĘCI UDZIAŁU W TYM TEŚCIE (JEŚLI CYKL NIE ODPOWIADA AKTUALNYM CELOM TRENINGOWYM PROSZĘ NIE WPISYWAĆ SWOICH DEKLARACJI. Krótka deklaracja: jestem zainteresowany udziałem w teście

Warunki zgłoszenia do naboru:
- ukończone 18 lat
- co najmniej 3 miesiące na sfd
- minimum 100 napisanych postów
- uzasadnienie dlaczego JA + aktualne zdjęcie/zdjęcia przedstawiające sylwetkę + krótka informacja o sobie




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-03 08:21:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
OSOBAMI WYBRANYMI DO PRZEPROWADZENIA TESTU RYWALIZACJI FIRMY ATLETA ZOSTALI:

TheMateusz997 i nataliijka

Gratulacje!


- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego https://www.sfd.pl/]]]_ZASADY_PROWADZENIA_TESTÓW_[[[-t323652.html 

- Prosimy o rozbudowane wypiski , najlepiej codziennie, mile widziane bogate foto lub video relacje

- Jeżeli jesteście niepewni diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie lub w dziale sponsora tematu.

Poproszę pełne dane adresowe + nr kontaktowy o wysłanie do mnie przez PW, preferencje odnośnie smaków odżywek również możecie zaznaczyć w przesłanej wiadomości, informację o smakach znajdziecie w temacie obok w tym dziale, gdzie opisane są dokładniej nowe odżywki marki Atleta. Jak otrzymam dane to podeśle je wraz z adresem mailowym do osoby , która zrealizuje zamówienie, a Wam potwierdzę odbiór danych przez PW


Start testu powinien nastąpić niezwłocznie po otrzymaniu wygranego zestawu. Ustalcie szczegóły między sobą.
Nowy temat z testem zakładacie tutaj w dziale https://www.sfd.pl/ATLETA-f137.html



Jeżeli macie jakieś pytania - proszę pisać
pozdrawiam



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-16 10:11:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Jestem zainteresowany udziałem w teście, masówka.
Wiek: 21
Staż: 2 lata i 7 mcy
Coś o sobie: nawet nie wiem co napisać, siłownia to nie moje hobby tylko styl życia, taki zestaw bardzo przydałby mi się w realizowaniu mojego aktualnego celu na najbliższe 20 tygodni - czyli zrobienie masy dobrej jakości




Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-03 13:58:21

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Proszę o wrzucanie zgłoszeń takich jakie zostały napisane w treści naboru, a nie podawania linków do innych tematów. Wszystko ma być tutaj, przy wyborze z wielu zgłoszeń trzeba mieć całość w jednym miejscu a nie klikać po kolejnych odnośnikach. Zgłoszenia które nie będą spełniały tych prostych wymogów , po prostu nie będą brane pod uwagę.

Pierwszym zgłoszeniem pokazujecie już 'coś o sobie', więc proszę zadbajcie o to by było to solidnie zrobione.



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-04 11:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam,

jestem zainteresowany wzięciem udziału w teście dla marki Atleta

Warunki zgłoszenia do naboru:

- ukończone 18 lat - spełniam warunek
- co najmniej 3 miesiące na sfd - spełniam warunek
- minimum 100 napisanych postów - j/w

- uzasadnienie dlaczego JA + aktualne zdjęcie/zdjęcia przedstawiające sylwetkę + krótka informacja o sobie

Chciałbym wziąć udział w teście ponieważ obecnie jestem nastawiony na uzyskanie większej masy, a dużą redukcje planuje dopiero od marca/kwietnia 2017r. Nie zależy mi na świniomasie i na lapaniu jak najwiekszej ilosci kg. Chce po prostu z głową nabierać w miare czystej masy, a suplementy w znacznym stopniu pomagają w dążeniu do tego celu. Nie bralem jeszcze zadnych suplementów marki Atleta, natomiast prowadziłem już kilka testów dużych na forum SFD, dla konkurencyjnych firm i miałbym dobre porównanie z ich suplementami.. oczywiście recenzje produktów, zdjęcia itp. codziennie zamieszczałbym w teście .. na chwile obecną mam dużo czasu wolnego i z pewnościa móglbym dobrze przeprowadzić ten test .. Także jeżeli zostane wybrany, możecie liczyć na codzienne wypiski, oraz rzetelną relacje z testu :)



Coś o mnie:

Wiek - 27 lat
Waga - 87kg
Cel - czysta masa
Dieta - Wysokotłuszczowa - B - 1.5g, W - 0.3g T - 3.5g (kcal na utryzmanie wagi)

Wymiary:


Klatka - 118cm
Pas - 85 cm
Biceps - 42.5cm
Udo - 61cm

Wyniki Siłowe:

Płaska - 155 kg
Przysiad - nie sprawdzałem
Martwy Ciąg - j/w

Suplementy wykorzystałbym w sposób następujący:

ATLETA 100% WHEY PROTEIN 2kg - w celu uzupelnienia białka w diecie, za pewne brałbym chwile po treningu razem z węglami, ewentualnie stosowałbym do placków itp.
ATLETA CLASSIC GAINER 3kg - podobnie jak białko, w celu uzupelnienia braków w diecie (chociaż stosowałbym raczej małe ilosci bedac na diecie tluszczowej, poza tym węglowodany łatwo dostarczyc z pożywienia ..
ATLETA 100% PURE WHEY BCAA 400g - również podczas "cyklu" kreciłbym aeroby w nieduzych ilosciach 2-3x tygodniowo po 20-30min. i tutaj bcaa sprawdziloby sie ok, brałbym przed i po aerobach ..
ATLETA BCAA + GLUTAMINE 500g
ATLETA PURE L-GLUTAMINE 500g
- tutaj jak wyżej
ATLETA 100% PURE MONOHYDRATE CREATINE 500g - tutaj to chyba standard, brałbym do 15g dziennie 3x5g w różnych porach



Pzdr




Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2016-06-04 12:39:16

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Witam jestem zainteresowany udziałem w teście

Krótko o sobie:

Mam 22 lata czyli jeszcze junior. Trenuję już szósty rok. Aktualnie przygotowuje się do swojego pierwszego startu w kulturystyce klasycznej. Będą to debiuty 2017. W tej chwili jestem na etapie budowania jak największej masy mięśniowej, także taki zestaw jak najbardziej pod mój cel. A kilogramów trzeba jeszcze nałożyć na te 192 cm wzrostu :)











Zmieniony przez - TheMateusz997 w dniu 2016-06-04 19:31:43
4

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Witam, to ja może też spróbuje własnych sił :). Nazywam się Sebastian, mam 24 lata i jestem zainteresowany udziałem w akcji na Testera. Może troche coś o mnie....
Sport u mnie zagościł już od małego, od 6 roku życia do teraz. Zacząłem od pływania, po piłke nożną, koszykówke, aż odnalazłem w sobie nową pasję która została do dziś: piękna Kulturystyka. Jak to świeżak zacząłem od zera, zero diety, konkretnych treningów i wiedzy. Zacząłem dużo czytać, w drążać to w życie i powoli powoli osiągam swój cel jakim jest uzyskanie męskiej sylwetkii. Kulturystyka odmienila mój styl życia z imprez, picia itd w styl który sprawił, że ciało stawało się coraz ZDROWSZE i bardziej estetyczne. Aktualnie kończe redukcje za 2 tyg.i będe zaczynał mój 2 letni etap budowania masy mięśniowej, daje sobie 2 lata aby nabrać dobrej i sporej jakościowo masy. Poprawić odstające partie i po prostu cieszyć się tym sportem, trenować i trenować, sprawdzać różne metody treningowe i żywieniowe. Aktualnie stosuje przedywany post "IF" i diete opartą na IIFYM. W przyszłości plany aby wyjść na scene :). Pozdrawiam.

Opis mojej osoby:
Wiek - 24lat
Waga - 85kg
Cel - czysta masa
Dieta -IIFYM aktualnie B:200 WW:300 Tł:100

Wymiary:

Klatka - 115cm
Pas - 82 cm
Biceps - 40.5cm
Udo - 60,5cm

Wyniki Siłowe:
Płaska - 125 kg
Przysiad - 135kg
Martwy Ciąg - 165kg

Suplementy, które mialbym testostać na sobie wykorzystałbym w ten sposób:

ATLETA 100% WHEY PROTEIN 2kg - w celu uzupelnienia białka w diecie, oraz brałbym przed treningiem porcje 4Og.
ATLETA CLASSIC GAINER 3kg -w celu uzupelnienia braków w diecie, po treningu zamiast carbo i białka.
ATLETA 100% PURE WHEY BCAA 400g -brałbym w trakcie treningu 10g.
ATLETA BCAA + GLUTAMINE 500g -stosowałbym przed treningiem 10g.
ATLETA PURE L-GLUTAMINE 500g -po przebudzeniu do śniadania 10g.
ATLETA 100% PURE MONOHYDRATE CREATINE 500g - dla poprawy wyników i wytrzymałości przed i po treningu po 3-5g.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Jestem zainteresowana wzięciem udziału w teście odżywek marki Atleta!

Hej. Jestem Natalia, nie da sie ukryć że jestem kobietą. Pod względem budowania masy mięśniowej , ze względów czysto biologicznych, mam trudniej niż mężczyźni... i co z tego!?
Do odważnych i świat należy. Skupionych na celu i z uporem maniaka dążących do jego realizacji - nic nie może powstrzymać.
Zatem zgłaszam sie do testu, moim celem są mięśnie. Nieważne że podczas rywalizacji mogę mieć trudniej niz mężczyźni- jestem zdeterminowana i to wystarczy. Dziennik na sfd prowadzę, więc wiem jak to się robi i jak ważna jest regularność. Jeśli mnie wybierzecie codziennie będę zdawać relacje ze swoich treningów i diety.
Dieta jaką stosuje jest IFem - z 10h oknem uczty, w tym z jednym posiłkiem przedtreningowym. Na moim talerzu można zobaczyć sporo produktów pochodzących z iifym szczególnie lody po treningu. Jak trenuje? Ciężko, siłowo i z radością ;)

Warunki zgłoszenia do naboru - spełniam

O mnie:
Wiek - 27 lat
Waga - 56kg
Cel - masa mięśniowa beztłuszczowa
Dieta - 2200kcal DT i 1800kcal - podczas masy co tydzień będzie dodawane ~25g Węgli w dni treningowe, jeśli nastąpi zastój to więcej lub podbije fat w dni nietreningowe

W DT: B: 130g, T: 50, W : pozostałe
W DNT: B: 130g, T:50, W: mniej o 100g niż w DT

Wymiary:
Łydka - 32cm
Udo -53cm
Biodra - 82,5cm
Pepek - 73cm
Talia - 79cm
Biust - 88cm
Pod biustem - 77cm
Biceps = 29,5cm

Wyniki Siłowe:
Wyciskanie na klatkę na płaskiej - 58kg
Martwy Ciąg - 107kg
Przysiad - 75kg (poniżej kąta prostego, ale nie atg)
Wyciskanie na barki stojąc - 44kg

Planowany Trening
Jeden z planów wg. Christiana Thibaudeau ze szczególnym naciskiem na nogi u mnie :)

Suplementów używałabym w nastepujący sposób:
ATLETA 100% WHEY PROTEIN 2kg - białko do uzupełniana braków w diecie, codziennie szejk wpadnie. Czasem jako dodatek do deserów.
ATLETA CLASSIC GAINER 3kg - sprawdzi się idealnie w pracy, bo często mam takie dni że nie mam mozliwośc zjedzenia 'normalnego' posiłku, albo jem go na 10 razy bo ciągle ktoś mi przerywa
ATLETA 100% PURE WHEY BCAA 400g - do popijania na każdym treningu ok 8g
ATLETA BCAA + GLUTAMINE 500g - codzienne ok 10g
ATLETA PURE L-GLUTAMINE 500g - - codziennie ok 10g
ATLETA 100% PURE MONOHYDRATE CREATINE 500g - codziennie ok 7-8g, w dni treningowe 2-3g przed treningiem, i ok 5g po treningu











Zmieniony przez - natalijka w dniu 2016-06-08 21:58:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
Witam!
Zgłaszam swoją kandydaturę.

Spełniam warunki zgłoszenia do naboru:
- ukończone 18 lat-TAK
- co najmniej 3 miesiące na sfd-TAK
- minimum 100 napisanych postów -TAK

Krótko o sobie.
Jestem studentem, który poza swoim kierunkiem pokrewnym do fizjologii człowieka interesuje się dietetyką, medycyną naturalną i zdrowym trybem życia. Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Obecnie póki co siłownia i pływanie.
Wiek 22lata
waga 80kg
wzrost 190cm

Dlaczego ja?
Co najważniejsze założenia testu idealnie wstrzelają się w moje najbliższe cele. Wyżej wymienione suplementy mógłbym wkomponować w uzupełnienie diety i treningu w celu optymalizacji wyników, a co za tym idzie poprowadzenie rzetelne dzienniku. Prowadzę swój skromny dziennik na forum wiec prowadzenie wypisek nie jest mi obce.
Uważam, że warto dać szanse młodej osobie, która nie prowadziła jeszcze test, co za tym idzie umożliwienie wykazania się z jak najlepszej strony. Także dając szanse rozwoju, który jednak czasem jest ograniczony ze względu na fundusze.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2827
Widzę tu osoby które mają dużo większe szanse na wygraną niż ja, to jednak zgłoszę się. Nigdy nie wiadomo jakimi kryteriami będzie kierowało się jury.

Jestem zainteresowany udziałem w teście. Wszystkie warunki spełnione

A więc mam 22lata, trenować zacząłem ok 2 lata temu, lecz dopiero 4 miesiące temu wróciłem do poważnych treningów po 9 miesiącach trochę wyniszczającej choroby (nie będę wdawał się w szczegóły) w trakcie której zleciało z wagi ponad 13kg. Moim priorytetowym celem jest minimum powrót do mojej poprzedniej wagi 79kg.

Co by nie mówić test ten wpisuje się idealnie w moje najbliższe plany. Co prawda mam sesję, mam naukę, ale prawda jest taka, że na dietę i siłownię zawsze mam czas, więc dam z siebie 100%,
a zobaczycie to w trakcie relacji :)

Obecna waga: 71kg
WBT: 420g/270g/72g







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Przedłużamy nabór do 16.06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA MARKA - ATLETA - SUPER CENY I JAKOŚĆ

Następny temat

TEST-ATLETA, masa by TheMateusz997

Wiecej