SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nóż & termos poszukiwane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Siema

Potrzebuje dobrego noża do krojenia mięsa, i do krojenia twardych warzyw - typu batat - , mam 1 od Victorinox do warzyw, ale przy batacie już wymięka, co polecacie

Potrzebuje też termosu, i tu mam małe pojęcie, chcę by herbatka była w środku gorąca z 10 godzin jeśli się da, litr pojemności wystarczy, jakiś za 30-50pln nada się czy warto wydać więcej ? Wcześniej kupiłem jeden na allegro w ciemno i się przejechałem

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja mam fiskara parę lat i się dobrze sprawdza, do takich twardszych rzeczy mam zwykły z allegro santoku (to model noża nie firma) jest sztywny i przy krojeniu się nie wygina.

Wklep w allegro Termos stal nierdzewna 1000ml THERMOS ciepło 24H
Podobno 24 godziny trzyma, swoje też kosztuje, bo te zwykłe marketowe to 2-3 godziny i koniec, a jak w zimie trzymane to jeszcze szybciej. Taki za 50 dych raczej Ci nie utrzyma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
tutaj zapraszam z takimi pytaniami https://www.sfd.pl/SPRZĘTY_KUCHENNE__POLECAM_,_NIE_POLECAM_-t1071120.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowe konkursy z kuchnia SFD 2017-Grudzień

Następny temat

Najlepszy blog Listopada -głosowanie

WHEY premium