SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscular Development Styczeń-Luty 2013

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1010
Świąteczne uczty i sylwestrowe szaleństwo już za nami, czas wracać na siłownię i brać się do roboty! Pomoże w tym, jak zawsze, kolejny numer Muscular Development!



Nowy numer MD do kupienia w kioskach 4 stycznia!

Pierwsze wydanie Muscular Development w 2013 to przede wszystkim obszerne podsumowanie drugiej częśći sezonu jesiennego. Sami zobaczcie gdzie była nasza ekipa:










Sporo dzieje się też w dziale treningów:

- Aktualny Mistrz Świata w kategorii superciężkiej, Marek Olejniczak, dzieli się z nami sekretami treningu ramion:



- Robert Piotrkowicz udany sezon podsumowuje treningiem klatki w gdańskim PowerPicie:



- Równie ciekawy sezon ma za sobą Adam Adamski, dla nas trenujący plecy:



- Zza oceanu nadchodzi ból i to w najbardziej hardkorowej postaci - Johnnie Jackson i Branch Warren:



W związku z tym, że przez lata wydawania MD w Polsce mocno wyczerpaliśmy zapas zagranicznych Ikon Kulturystyki, postanowiliśmy przenieść ten dział na grunt krajowy. W premierowym odcinku zapraszamy na rozmowę z jednym z najlepszych polskich kulturystów w historii, biznesmenem, wydawcą, animatorem świata sportów siłowych - Jackiem Jabłońskim!



A propos postaci ikonicznych, w listopadzie pożegnaliśmy jedną z najwięszych gwiazd naszego sportu, Sergio Olivę. Wspomnienie o nim na stronie 182:



W MD Special przypominamy wszystkie ślicznotki, które upiększały nasze łamy w ubiegym roku. Zapraszamy!



Jak zawsze mamy też dla was mnóstwo informacji ze świata nauki. Oto mały przedsmak: .




Oprócz tego wszystkiego w numerze znajdziecie kupon uprawniający do odbioru próbek doskonale wam znanego FA Whey Protein w czterech nowych smakach!

Przypominamy, 4 stycznia poranne aeroby w plenerze muszą przebiegać w pobliżu jakiegoś kiosku! Miłej lektury!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupil bym

ale jak zwykle wiecej reklam niz artów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5211
A ja bym kupil jak by dali jakis plakat albo chociaz kalendarz na 2013...

świat zmienia mnie na tyle na ile ja go zmieniam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 559
Witam.
Dokładnie. Jak kolega mówi. Wszyscy wyczekują kalendarza, lub chociaż jakiegoś plakatu a tu D.PA. Żal dołożyć jednej czy dwóch kartek przez cały rok. Widać czytelnicy mają za duże wymagania.

Najlepszego w nowym roku wszystkim.
Pozrawiam.

Moja pasja to szturchanie różnych rzeczy patykiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Kupilem i zaluje... 54 stron relacji ktore juz byly w poprzednich numerach... 7 stron ze zdjeciami dziewczyn... 42 strony z reklamami nie liczac tych malych reklam na dol lub z boku... Dodajac duze zdjecia na cala strone kulturystow i mala iloscia tekstu...
Troche przesadzacie drodzy panowie. Myslalem ze dzieki temu magazynowi mozna sie czegos nowego dowiedziec ale trace taka nadzieje. Kupie jeszcze nastepny numer, jesli dalej bedzie to sam trzeba zaprzestac zbierania kolekcji... Po 50 stron tresciwej dobrej jakos tekstu za 12 zl to troche przymalo.

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53583
A ja pozdrawiam Pana Krzysztofa Kilicha wg którego Linus Pauling żył ponad 100 lat

http://pl.wikipedia.org/wiki/Linus_Pauling

Ogólnie już kiedyś napisałem, że więcej tej gazety nie kupie, ale na tle PB, KIF i innych i tak jest najlepszą, ale fakt dużo gorsza niż na samym początku. Wg mnie za dużo reklam i relacji, mnie średnio interesują MP które były 2 miesiące temu i już dawno każdy o nich zapomniał albo wysyp reklam kolejnych firm krzak.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślałem że jak będzie wychodzić co 2 miechy to będzie lepiej, a jest coraz gorzej, lepiej jest już śledzić tylko fora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
w ogole jakieś czasopismo dało kalendarz? bo nigdzie nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
Djfafa - witam i dziękuję za zwrócenie uwagi, że Pauling żył ponad 100 lat- powinno być prawie 100 lat - błąd w czasie pisania artykułu - zdaża się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2327 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41508
Fakt, odkąd MD zaczęło wychodzic co 2 miechy bardziej przypomina to album ze zdjęciami niż magazyn kulturystyczny.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 559
Najbardziej mi się podoba w każdym numerze zapach farby drukarskiej Wiem że ona niby śmierdzi ale się chyba uzależniłem. Zanim zacznę czytać - muszę się zaciągnąć kilka razy.

Moja pasja to szturchanie różnych rzeczy patykiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy numer Styczeń 2012

Następny temat

Wywiad z Jackiem Jabłońskim

WHEY premium