SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech - Nitro-Tech

temat działu:

Muscletech

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43659

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Opis:

MUSCLETECH Nitro-Tech to zaawansowany preparat proteinowy, przeznaczony do stosowania przez sportowców i osoby aktywne jako element wspomagania zabiegów żywieniowych i treningowych w okresie budowy masy mięśniowej.

MUSCLETECH Nitro-Tech zawiera najwyższej jakości, białka serwatkowe, a stosowany jako uzupełnienie wysokokalorycznej, przemyślanej diety wraz z odpowiednim planem treningowym wydatnie wspomaga przyrost beztłuszczowej masę ciała i wzrost zdolności wysiłkowych.

MUSCLETECH Nitro-Tech wzbogacony został w specjalny zestaw kreatynowo-aminokwasowy SynthePro, nasilający anabolizm na poziomie komórkowym, kompleks składników insulinotropowych Insulonogen, który nasila transport aminokwasów i kreatyny do mięśni oraz Nitroxen - kompleks zwiększający syntezę tlenku azotu. Nie ma drugiej odzywki białkowej o tak wszechstronnym składzie i działaniu

MUSCLETECH Nitro-Tech to kompleksowa formuła anaboliczna stworzona by wspomagać wzrost masy mięśniowej zwłaszcza dla osób obdarzonych szybką przemianą materii. Nadaje się idealnie jako posiłek potreningowy po ciężkiej sesji siłowej, jak i jako dodatkowy posiłek o wybranej porze dnia i nocy.


Wartość odżywcza na 100g
Wartość energetyczna 1613,5 kJ / 386 kcal
Białko 70 g
Węglowodany 14 g
W tym cukry 7 g
Tłuszcz 5 g
W tym nasycone kwasy tłuszczowe 3,5 g
Błonnik spożywczy <3,5 g
Sód 0,17g
Kwas foliowy 561 μg
Wapń 456 mg
Fosfor 351 mg
Magnez 175 mg
Potas 526 mg
RTS 11,02 g:
Monohydrat kreatyny
Guma guar
D-myo-inozytol
Tauryna
Glukomannan (Amorphophallus konjac)
L-Cytrulina
N-acetyl-cysteina
Żeń-szeń amerykański
(5% ginsenozydów)
Kwas alfaliponowy
Alfaketoglutaran glutaminy
D-pinitol
L-Leucyna
L-Metionina
L-Fenyloalanina
Monochlorowodorek L-Lizyny
L-Treonina
L-Walina
L-Izoleucyna
L-Histydyna
Alfaketoglutaran wapnia
Laktoferyna


Sposób użycia: 1 porcję (28,5 g) proszku rozpuścić w 120 - 250 ml wody lub mleka. Spożywać 2 porcje 3 razy dziennie przez ok. 6 tygodni.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Smak waniliowy
Smak truskawkowy

Zawartość netto: 907 g
Zawartość netto: 1814

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-15 17:46:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
truskawka dramat po prostu nie dobre , mało białka na 100g i cena zaporowa kupiłem w promocyjnej cenie 50zł (wersja hardcore) i na tym zakończe przygody z tym badziewiem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Za wysoka cena... 1 kg w cenie 2 kg, bezsens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
obecnie jade na wersji Hardcore
cena totalnie przesadzona
jak dla mnie za bardzo przebajerowane bialko. za duzo skladnikow, smak truskawka srednio smaczny

NOX

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Jedyne co można pwoiedzieć-nie bierzcie smaku czekoladowego:) NOrmalnie lipa, a ja za czekoladą przepadam więc jest cienko- a z wodą to już wogóle cięzko....z mlekiem jako tako ale bez rewelacji. Co do skutków to chyba OK...choć równiorzędnie biorę ampeda więc nie wiem dokładnie od czego sa efekty heh. Chyba na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208
Smak jakis malo czekoladowy w porownnaiu z innymi ale moze to wina dodatkow jakie posiada... W-g mnie dzial dobrze zjdalem duze op i fajnie buduje miesien;] Wlasnie kupilem drugie opakowanie wanilie+ growth factor+ alpha-drol+nitric oxide i mysle nad shot gunem bo rewelacyjne opinie czytalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 490
Mam pytanie odnosnie produktu tej samej firmy Nitro-Tech ale "HARDCORE"?....

Zmieniony przez - Lakus82 w dniu 2008-07-31 06:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Nitro Tech Hardcore moim zdaniem bardzo smaczne. Robiłem porównanie 3 białek. Wypijałem po pół porcji jedno po drugim. Syntrax Nectar oraz Nitro-tech Hardcore moim zdaniem ten sam poziom smaku. Dymatize Elite Whey najsłabszy, ale i tak dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcinam Obecnie to białko nitro tech hardcore...zakupiłem je w poromocji na sfd wiec sie opłacało.

Dobra rozpuszczalnosc-Czasmi zostaja jakies małe grutki ale to pewnie przez ten przebajerowany skład

Smak-mam owocowy..troche jakby za bardzo słodki ale jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
ile za nie dales w promocji ?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
59 zł kosztował, ale już ni ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscletech - Cell-Tech

Następny temat

Muscletech - Meso - Tech Complete Bar

Wiecej