SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Asylum Project - Arson czy Animal Cuts

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
pytanie moje takie jak w temacie... co lepiej stosowac na spalenie tłuszczu...który lepszy ... jesli ktos stosował którys niech podzieli sie jakie były efekty... sa w jednakowej cenie wiec jestem ciekawey którego lepiej kupic... dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
skup sie bardziej na diecie i aeroboach te 2 spalacze sa podobne nie odczujesz duzej roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
sorki koksik ale pytanie było który produkt lepszy... a te teksty o diecie sa zbedne bo wiem ze jest ona potrzebna...moje pytanie było któru produkt lepszy i prosze was o takie odpowiedzi :) dzieki wielkie :) poozdrawiam :D

Zmieniony przez - pawcio154 w dniu 2007-11-27 14:17:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
w takim razie stawial bym na Animal Cuts
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
mówisz... ja włąsnie nie wiem bo poróbwnujac opisy..bardziej zacheca arson ale jak to jest naprawde włąsnie nie wiem wiec musze sie upewnic od kogos kto stosował jeden z tych produktów...a moze zna ktos jeszcze lepsze produkty od tych dwóch... czekam na waze opinie.. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Dla mnie i dla wielu moich znajomych A.Cuts jest najlepszym spalaczem, Arsona nie próbowałem, ale zawsze wracam do A.Cutsa, sprawdzony dobry skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
dobrze dobrze... słucham dalej waszych opini....narazie jestem bardziej po stronie AC...ale słucham dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
a czym sie rózni ten zielony animal cuts od tego normalnego animala czerwonego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Juz dawno nie ma zielonych, są tylko czerwone, kiedys czerwony był z efka, teraz już bez,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
jak nie ma zielonego...zobacz na allegro jest animal cuts free w zielonym pudełku... czym on sie rózni od czerwonego animala
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG - jak dlugo ?

Następny temat

Miarka w Body Octane?

WHEY premium