SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuscleTech creacore HCL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Witam posiadam Kreatyne Creacore Muscletech szczerze nie znana mi forma kreatyny ciekawy jestem czy ktos probowal ?? jezeli tak to prosze o opinie
i zastanawiam sie poniewaz mam ta krete i okolo 700 gram czystego monohydratu z ON Lączyc te 2 krety na cyklu czy podzielic je na 2 cykle ?? oczywiscie do kretki przed treningowka bialka witaminki itp
Dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
szału nie robi ten supl

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Czyli mozna brac raz to raz to na cyklu powiedzmy rano mono po treningu creacore czy lepiej bedzie zrobic jeden cykl na mono a nastepny po wysyceniu na creacore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Creacore przed treningiem a po treningu mono i masz cykl

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
miodzio juz wiem co i jak a ile tego creacore mam brac tak jak pisze na opakowaniu 3 gramy przed sniadaniem iles mg czy standardowo jak mono 5 gram?
dawkowanie mniej wiecej
rano przed sniadaniem creacore
przed treningiem bcaa + no xplode
po treningu mono
30 minut pozniej banan plus bialko

Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2012-12-28 15:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
tam sama kreata jest a więc 5 g po treningu,bcaa przed i po ,a no-xplode przed jak napisałeś,i jak dajesz crecore po treningu to mono już nie musisz

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Zle zrozumiales chyba wszystko tak jak napisales lecz jezeli chodzi o dawkowanie tych 3 gram to chodzili mi z rana ile mam brac tego creacore 3 gramy czy 5
jezeli chodzi o bcaa to moge zjesc razem z kreta po treningu czy pierw kreta pozniej bcaa pozniej bialko plus ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
a po co z rana?,w jakim celu?,bcaa możesz razem z kreatyną

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
2 g w ta czy w ta roznicy nie zrobia, poza tym w No Xplode tez jest chyba troche krety.??
po treningu dawaj wszystko razem co tam masz, nie baw sie w rozdzielanie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Tak w no xplode jest troszke krety o ile pamietam
myslisz ze to dobre rozwiazanie dawac bcaa kreatyne banana i wpc jednoczesnie raczej zrobie tak ze dam bcaa + kreta poznej 20 minut bialko z bananem chociaz i tak bcaa troszke moze zablokowac wchlanianie kreatyny jezeli oczywiscie to nie bledny stereotyp

Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2012-12-28 17:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Dla mnie mega : ) Brat przywiózł mi z Kosowa z Amerykańskiej bazy wojskowej. jak był na misji Creacore Muscle-tech (listopad 2013). od listopada do lutego olbrzymi progres! Dieta, trening i ten supl spełnił moje oczekiwania. Dzisiaj chciałem zakupić, bo jest juz dostępny w Polsce niestety był chwilowo wycofany ze względów na niewłaściwy skład i powrócił w beaz jakiegoiś składnika (babka w sklepie też nie wiedziała jakiego). Wersja obecna na Polskim rynku ponoć nie równa się z Amerykańską, którą miałem okazje wykorzystać. Nie wiem jak sprawdzisz, którą wersje posiadasz, ale wynik powinien Cię uswiadomić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Bsn No Xplode 2.0

Następny temat

Animal Pump vs Inne sugestie . Co wybrać?

WHEY premium