SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Multipower - Red Kick

temat działu:

Multipower

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14412

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


MultiPower Red Kick - 500ml

OPIS PRODUKTU

MultiPower Red Kick to wyjątkowy napój napój o działaniu pobudzającym i poprawiającym zdolności wysiłkowe, zawierający naturalny wyciąg z guarany. Idealny zawsze wtedy kiedy potrzeba dodatkowej dawki energii, pobudzenia, skupienia, mocy.

MultiPower Red Kick zawiera naturalny ekstrakt z guarany (paulinia cupana) - rośliny, której nasiona są wyjątkowo bogatym w metyloksantyny (głownie kofeinę) surowcem roślinnym, wielokrotnie bardziej zasobnym od nasion popularnej kawy. Kofeina zawarta w preparacie powoduje silniejszy skurcz mięśni, wpływa na poziom neuroprzekaźników, wspomaga zdolności wysiłkowe, zarówno fizyczne jak i intelektualne, zapewnia błyskawiczny zastrzyk energii, bez charakterystycznego spadku formy wystepującego często w wypadku stosowania preparatów stymulujących. Dodatkowo metyloksantyny pokręcają tempo metabolizmu i ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej.

MultiPower Red Kick nadaje się zarówno do doraźnego stosowania w chwilach wytężonego wysiłku, jak i jako element jego stałego wspomagania. Wysoka jakość gwarantowana przez formę MupliPower i specjalny dobór składników sprawiają iż jest to bezkonkurencyjna oferta na rynku.

SPOSÓB UŻYCIA

Jedną butelkę produktu dziennie - najlepiej około 30 minut przed wysiłkiem, lub w jego trakcie.

SKŁAD:
Wartość odżywcza w 100 ml na 500 ml
Wartość energetyczna 69 kJ/ 16 kcal 343 kJ/ 81 kcal
Białko < 0,1 g < 0,1 g
Węglowodany 3,7 g 18 g
Tłuszcz < 0,1 g < 0,1 g
Kofeina (ogółem) 32 mg 160 mg


*****************************************************************







SPOSÓB UŻYCIA

1 porcja = 15 g produktu (1 czubata łyżeczka) - rozpuścić w 300 ml wody

SKŁAD:
Wartość odżywcza w 100 g na 1 porcję
Wartość energetyczna 1525 kJ/ 358 kcal 229 kJ/ 54 kcal
Białko < 0,1 g < 0,1 g
Węglowodany 82 g 12 g
Tłuszcz < 0,1 g < 0,1 g
Kofeina (ogółem) 640 mg 96 mg
Ekstrakt z guarany 4,0 g 0,6 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-15 17:05:53

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Bardzo polecam ten produkt jako dopalacz przed bieganiem - znacząco zwiększa wytrzymałosć organizmu.(może dlatego że nie pijam kawy)

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
zgadzam sie:) znakomity produkt:) pije przed meczami wylacznie lub ciezkimi treningami biegowymi:) mnostwo energii, bardzo pubudza:) i moze takze dlatego ze nie pijam kawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
Dobry dopalacz,tak do 20 min.Fajna rozpuszczalność,natomiast po otwarciu puszki,po około 2 tyg,zbrylowała mi sie cały proszek,zrobił sie twardy i musiałem rozbijać go w puszce ;/.Pobudzenie jak po wypiciu 2 redbulli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Na mnie kofeina działa średnio. Zapewne dlatego, że od 14 roku życia stosuję oparte na niej wspomagacze (zaczynałem i przez wiele sezonów stosowałem Gutar Nutrendu) a i kawa często gości na moim stole. Dlatego Redkick w proporcjach sugerowanych przez producenta nie działa ani trochę. Ale już 6cio krotna dawka kopie okrutnie Stosuję zawsze przed zawodami (wyścig wioślarski 2000m, ok. 7 minut jazdy na 150% mocy) i jak dotąd mnie nie zawiódł. Minus to - jak wyżej - zbrylenie proszku po jakimś czasie. Ale poza tym produkt ok.

vae victis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multipower - Pure Glutamine Powder

Następny temat

Multipower - Shake & Shape

Wiecej