SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Multi mix

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Witam. Mam 19 lat 172 wzrostu 72,5 kg. Trenuje od paru lat ale tak naprawdę regularnie od roku praktycznie bez dłuższych przerw. Mam pytanie we wrześniu ide na służbę przygotowawczą do wojska na 4msc i chce dobrze wypaść a najlepiej z wyróżnieniem taki cel sobie ubrałem zobaczymy jak wyjdzie. Siłowo jestem całkiem dobry wydaje mi się lecz kondycja jest słaba. Egzamin z WF to brzuszki podciąganie na drążku 10x10 bieg 3km na sportowo. Moje wyniki z tych co pamiętam: brzuszkix68 drążek siłowox26 3km 13.45 bardzo słabo :\ jeszcze na endomondo to jest +\- i 10x10 26;27 i przechoddze do sedna ułoży mi ktoś prowizoryczny plan albo da jakieś wskazówki by poprawić kondycję i ew. Te brzuszki no i szybkości trochę, trenuje 3-5 razy w tygodniu żadnej siły ani wytrzymałość bez planu już też nie trzymam diety jem w miarę "czystą miche"
Od czasu do czasu biegam ale opuściłem przez prace która wymaga wysiłku sorki ze tak długo się rozpisałem i jak by temat się powtórzył :)

Jestem H4r|)C0r3M!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Tutaj nie ma co układać bo za późno się wziąłeś do roboty w 3 tygodnie nie poprawisz jakoś znacząco wyników.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę może podciągnąć.
Drag0o
...Siłowo jestem całkiem dobry wydaje mi się lecz kondycja jest słaba. Egzamin z WF to [...] bieg 3km na sportowo. Moje wyniki [...] 3km 13.45 bardzo słabo [...] ułoży mi ktoś prowizoryczny plan albo da jakieś wskazówki by poprawić kondycję i ew. Te brzuszki no i szybkości trochę, trenuje 3-5 razy w tygodniu żadnej siły ani wytrzymałość bez planu [...] Od czasu do czasu biegam ale opuściłem przez prace która wymaga wysiłku...
Skoro bieganie idzie Ci najsłabiej, to dlaczego nie poświęcasz mu więcej czasu? Trenujesz 3-5 razy w tygodniu a biegasz tylko od czasu do czasu.
Biegaj codziennie. Rozumiem - praca wymaga wysiłku. Biegaj przed pracą. Nie musi być to długi bieg. Choćby te 3 km bardzo intensywnym tempem.
To samo z brzuszkami. Jeśli jest to Twój najsłabsze ćwiczenie, oprócz biegania, trenuj więcej brzuch. Na każdym treningu. Zaczynaj od niego i poświęcaj mu więcej czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Za pózno się obudziłeś.

Postaraj się skupić na swoich najsłabszych stronach i temu poświęć uwagę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
A z której kolumny zdajesz wf? Bo nie raz kwestia zdania 3k na 5 zamiast 4 to kwestia rozruszania nóg. W I kolumnie jeno trzeba gnać i nie robi się wyniku z marszu.

Egzaminacyjne brzuchy trzeba po prostu klepać. Jak ich nie będziesz robił, to Ci będzie spinać brzuch. Popracuj nad techniką. Pilnuj bioder, żeby się nie odrywały od materaca. Dynamikę odbicia wypracuj górną częścią tułowia.

Przy 10x10 coca-cola na buty obowiązkowo

I nie jedz żadnych specyfików przed egzaminem... Za każdym razem można zobaczyć ludzi, którzy spokojnie mogliby zaliczyć każdą konkurencję, a kończą z 2 bo nażarli się specyfików nieprzetestowanych wcze$niej na swoim organizmie.

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Qitr

Następny temat

Problem z bólem uniemożliwiającym ćwiczenie

WHEY premium