SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai Zabrze

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
Witam, szukam jakiegoś klubu muay thai w Zabrzu lub okolicach. Ale jednak wolałbym w samym Zabrzu, słyszałem, że coś jest na wajdy ale google mi nie wyszukuje tego klubu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
może tu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
W Kato jest, lepiej sie przejechac a na cos porządnego pójść.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
to już bliżej mam do gliwic a tam też jest dobry klub, w Kato chodziłem do Silesian cage club ale nie bardzo mi pasują dojazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Na wajdy jest kickboxing 2 ogarniętych typków tam ćwiczy często wygrywają zawody nawet MP ;] a do Muay Thai to Kodokan Gliwice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 974
Co to za siłownia http://fitandfight.pl/#!/sztuki-walki ? Pierwsze widzę. Trenuje ktoś tam, albo coś o niej słyszał? Na zdj wygląda ogarniecie, nowe sprzęty i wgl, ale jak jest w rzeczywistości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
Jakby ktoś szukał porządnego klubu k1, muay thai lub mma to polecam kodokan gliwice. Uczęszczam tam od 2, prawie 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia w Rudzie Śląskiej.

Następny temat

Sztuki walki OKOLICE KOSTUCHNA - MIKOŁÓW

Wiecej