SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai + zapasy vs vale tudo na ulice

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3691

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Tak jak w temacie , co lepsze na ulice wedlug waszych opinii , dodam ze mieszkam w warszawie : )
Oprocz komentarzy prosze o glos w ankiecie. Pozdrawiam


Zmieniony przez - Ro3ert w dniu 6/18/2017 1:14:45 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Pietrosiek253
Widzę niezły gangsta z Ciebie?

Raczej d**** w punkowo-sharpowskiej przeszłości.
Pietrosiek253
A co teraz trenujesz?

Wyłącznie dla zdrowia bjj, od kliku lat w wersji no-gi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest Vale Tudo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Vale tudo z tego co wiem to coś chyba jak mma tylko troche inne zasady..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
Valę Tu Go , odnosnie tematu to juz chyba ktorys z kolei co lepsze na ulice, to napisze Ci kolego LEKKOATLETYKA, uciekac jak najdalej dbac o zdrowie cieszyc sie zyciem, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Vale tudo nie jest sportem walki, a formą organizowania zawodów. Często walczono bez podziału na kat. wagowe, bez rund i bez rękawic. Występowało najczęściej w Brazylii, Japonii, USA i nie wiem czy nadal są takie "gale" organizowane. Z tego praktycznie ewoluowało MMA. To coś w stylu jak byś powiedział, że zacznę trenować KSW.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
K1 też kiedyś było tylko organizacją ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ro3ert
Tak jak w temacie , co lepsze na ulice wedlug waszych opinii , dodam ze mieszkam w warszawie : )
Oprocz komentarzy prosze o glos w ankiecie. Pozdrawiam


W Warszawie sprawdza się vale tudo, ale np. w Poznaniu kung fu, a w Rzeszowie karate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Jako że jestem z Poznania składam oficialny protest - w poznaniu sprawdza się bjj

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
Na ulice to szybkie nogi i nie doprowadzanie do eskalacji w konfliktowych sytuacjach. Sprawdź krav magę lub combat 56, mma odpada bo chyba nie chcesz kogoś poważnie uszkodzić a tylko poradzić sobie w trudnej sytuacji i dać nogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Mma odpada? Ja bym powiedział że combaty odpadają. Lepiej kopać w jajca się nie nauczysz. Sporty walki są znacznie lepsze od zabójczych technik i obron przed nożem/pistoletem/siekierą itd. A to co zadziała w mma zadziała w samoobronie. Rzut nie zadziała? Lewy prosty nie zadziała? A techniki kopania w jajca nie udoskonalisz. Dlaczego? Bo nie przećwiczysz tego w pełnokontaktowym sparingu. Chyba, że trenujesz sporty walki kilka lat to możesz pomyśleć o combatach. Poza tym na ulicy liczy się psychika i pewność siebie. Jeżeli będziesz sparował, będziesz poobijany i jak jeszcze będziesz jeździł na zawody to będziesz znacznie mocniejszy fizycznie. Oczywiście równie ważne są warunki fizyczne (wzrost, waga), jak i przygotowanie motoryczne (siła, eksplozywność, czy wytrzymałość). To jest tylko moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać. Nie jestem też żadnym strit fajterem.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Mma odpada? Ja bym powiedział że combaty odpadają. Lepiej kopać w jajca się nie nauczysz. Sporty walki są znacznie lepsze od zabójczych technik i obron przed nożem/pistoletem/siekierą itd. A to co zadziała w mma zadziała w samoobronie. Rzut nie zadziała? Lewy prosty nie zadziała? A techniki kopania w jajca nie udoskonalisz. Dlaczego? Bo nie przećwiczysz tego w pełnokontaktowym sparingu. Chyba, że trenujesz sporty walki kilka lat to możesz pomyśleć o combatach. Poza tym na ulicy liczy się psychika i pewność siebie. Jeżeli będziesz sparował, będziesz poobijany i jak jeszcze będziesz jeździł na zawody to będziesz znacznie mocniejszy psychicznie. Oczywiście równie ważne są warunki fizyczne (wzrost, waga), jak i przygotowanie motoryczne (siła, eksplozywność, czy wytrzymałość). To jest tylko moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać. Nie jestem też żadnym strit fajterem.


Zmieniony przez - Pietrosiek253 w dniu 2017-06-21 15:41:48

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ulica

Następny temat

Jak lepiej panowie

WHEY premium