SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai + zapasy vs vale tudo na ulice

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3677

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
teza dyskusyjna. Cele samoobrony ulicznej są inne niż cele MMA. Celem samoobrony jest przetrwać, celem MMA jest wygrać. Często wymusza to inną taktykę i inne techniki walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Przetrwać? A co gdy wyciągnie nóż? Trzeba sp*****lać. Uczą tego na combatach? Ćwiczycie parkour?

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Nie trenuję combatów, acz dwa razy w życiu zostałem dziabnięty kosą i prawdopodobnie nap*****lałem się na pięści, pałki, noże, butelki, kamienie, łańcuchy w młodości częściej niż 99% forum (kiedyś policzyłem i wyszło mi, że między 17 a 22 rokiem życia brałem udział w sześćdziesięciu kilku aktach przemocy indywidualnie i grupowo), więc mniemam, iż jakąś eksperiencję mam. Tu masz bdb artykuł po angielsku o atakach i obronie przed nożem ( na podstawie 150 zapisów wideo z tzw. ulicy http://www.urbanfitandfearless.com/2016/09/self-defence-against-knife-attacks.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Widzę niezły gangsta z Ciebie. A co teraz trenujesz?

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Pietrosiek253
Widzę niezły gangsta z Ciebie?

Raczej d**** w punkowo-sharpowskiej przeszłości.
Pietrosiek253
A co teraz trenujesz?

Wyłącznie dla zdrowia bjj, od kliku lat w wersji no-gi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ulica

Wiecej