SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
Siema mam takie pytanie:Chciałbym rozwinąć bardzo swoją siłę ciosu jak i kopnięć zalezy mi nad tym by tez zwiększyc wage. Mogę chodzić na siłownię i brać odżywki
Wzrost 191, waga 77kg
Jakieś propozycje treningu na mase jak i pod sile?
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
Polecacie jakieś suplementy?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Czytać tematy podwieszone.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
Czytać za bardzo nie mam czasu jak ktos pomoze to pomoze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 258
Google, polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spejson224
Chciałbym rozwinąć bardzo swoją siłę ciosu jak i kopnięć zalezy mi nad tym by tez zwiększyc wage.
...
Jakieś propozycje treningu na mase jak i pod sile?
Pierwsza rzecz, zależy Ci na większej sile ciosu czy ogólnie sile?
Siła ciosu bierze się z techniki. Zakładam że jesteś początkujący - staż do 2 lat. Powinieneś siłę ciosów robić na tarczach i worku.
Trening pod siłę - Leksykon treningów
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ile masz lat? Jak długo trenujesz? Priorytetem jest sport walki czy siłownia (dobry wygląd, siła etc.)?


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-10-20 23:19:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
17 Lat zależy mi praktycznie tylko na sile ale żeby też była ciężka łapa zawsze jakiś dodatek ale chciałem też podbić wage bo myśle że 77 kg mając 191 to mało waże :c
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jeszcze jedno pytanie, kiedy zaczął się u ciebie skok wzrostu i jak byłeś zbudowany przed nim? Jest to o tyle istotne, że u każdego proces ten przebiega w innym wieku i ma inny efekt. Jestem niewiele od ciebie starszy, więc temat znam dobrze. Od tego też należy uzależnić rozpoczęcie intensywnego treningu siłowego.

A wagę masz iście bokserską. Wyobraź sobie, że jakbyśmy startowali jakieś 0,5 roku temu bez robienia wagi, to byłbyś w mojej kategorii. A wzrostu mam ok. 176 cm. Ty byś tylko łapką machał przed moim nosem, a ja bym się nie mógł zbliżyć.

EDIT: Powiedz mi jeszcze jak długo trenujesz Muay Thai.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-10-24 22:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
Dziwnie z tą wagą jest.Ja ćwicząc kickboxing mam jakieś 72kg przy 173cm.Jak schodzę do 70 to już myślę,że jestem chudy.Kiedyś ćwicząc z ciężarami miałem przeważnie 76-80kg pewnie dlatego mam takie schizy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja przy 176 ważę 75. Bez wycinania. Nikt mi tyle nie daje. Zależy od budowy ciała dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki Walki a Uszy ?

Następny temat

Gdzie w okolicach Katowic boks

WHEY premium