SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muai Thai Lublin

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Witam, znalazłem kilka klubów z boksem tajskim w lublinie, ale nie wiem co wybrać. Może coś polecicie z doświadczenia. Generalnie zastawiam się nad dwoma:

http://www.muaythai.lublin.pl/
http://www.mma.gladio.swidnik.net/muay-thai.php

pozdrawiam.


sory za literówkę w temacie

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2010-12-01 23:35:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Chciałbym się zapisać na MT ale nigdy nic nie trenowałem więc może podpowie ktoś klub w LBN gdzie są miejsca dla początkujących ?
I w ogóle czy uważacie że warto teraz dołączyć do grupy czy poczekać na nowy nabór ? no chyba że gdzieś się właśnie rozpoczyna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Witaj no to ja bym Ci osobiscie polecil treningi u Macka na ul.głębokiej A dlaczego hhmm bo sam tam cwicze i jest bardzo dobrze Ale najlepiej przejdz sie zobacz czy Ci sie podoba, jak wszedzie pierwsze treningi za darmo sam dokonasz wyboru co dla Ciebie dobre ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Tak tylko, że u Maćka nie ma już miejsc niestety, a czekać nie będę :) A o gladio coś słyszałeś? Podobno chwalą ten klub.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Chyba ze tak no z czasem bedzie mniej wiadomo selekcja naturalna O gladio wiem tylko ze znajomi chodza tam na MMA i jest dobry poziom jeden z lepszych klubow w lbn jezeli chodzi o mt nie wiem nie oceniam musisz sam sie przekonac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2414
Zapraszamy do Gladio. Na tajskim sa chyba jeszcze wolne miejsca Wiecej informacji znajdziesz na stronie i forum : http://www.gladio.com.pl/forum/

In Gladio We Trust

In Gladio We Trust

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
a wiesz może czy w gladio posiadają uprawnienia instruktorskie do szkolenia muay thai? zależy mi żeby było profesjonalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2414
Sam trenuje mma w Gladio wiec trudno mi sie odniesc do Muay Thai, ale mozesz byc pewien,ze jest profesjonalnie i z glowa. Trener Tomek jest swietnym nauczycielem. Zawsze mozesz zadzwonic lub przejsc sie na pierwszy trening i popytac co i jak. Nikt cie tam nie zje....narazie

In Gladio We Trust

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
byłem na polibudzie jakiś czas temu i trenuje tam z 5 osób, zajęcia były prowadzone przez trenera boksu który ciągle się do czegoś przyczepiał, a trenera od muay thai nie było, także dałem sobie spokój. w poniedziałek pójdę do gladio i zobaczę, jak macie jeszcze jakieś propozycje to dawajcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2086
Może akurat nie było trenera od mt, a jak się dużo czepia to i się dużo nauczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Kiedys na nałkowskich byla dobra sekcja nie wiem jak sie teraz tam sytuacja ma a tak troche odbiegajac od tematu jutro zawody kb w galeri olimp jak ktos chetny pogldac zawody zaczynaja sie gdzies okolo 12:00 w nowej czesci galeri.Pozdrawiam ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mecz Barcelona-Real gdzie w Lbn?

Następny temat

Zestaw Kelton do sprzedania

WHEY premium