SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr Jekyll + Mr Hyde Czy warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
czy stosowaliscie takie polaczenie tych dwoch suplementow ?
Na roznych forach mozna poczytac wiele przychylnych komentarzy na temat polaczenia tych dwoch specyfikow ale chcialem zapytac tutaj.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
połączenia? czyli ,ze te dwie przedtrenigówki się łączy razem, jaki tu jest sens?

obydwie według mnie wyglądają po skladach dosc przecietnie, nie wiem jaki koszt i ilość porcji w opakowaniu, niektore substancje w tak marnych dawkach mogliby sobie darować kosztem czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie nie warto no na zdrowy rozum porównaj sobie składy różnią sie minimalnie a tak to tylko inne dawki,korzystniej już i pewnie lepiej zadziała jak weźmiesz podwóją porcję jednej z nich a z resztą to o ile się nie mylę koszt jednej to coś ok 120 zł czyli masz pre słabe składem za 240 zł ! Za 100 można kupić coś kozackiego a 150 wystarczy na kosę więc sam sobie odpowiedz czy warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spytalem bo w USA biora to jako stack i chcialem wiedziec czemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ale ktory jako stack?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obydwa I chcialem sie dowiedziec czemu ?






Zmieniony przez - DjBAKUS w dniu 6/23/2017 4:53:20 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasami wchodze na zagraniczne fora bo u nas nie zawsze mozna znalesc jakies recenzje i takie polaczenie Jekyll i Hyde zebralo duzo pozytywnych komentarzy bo ponad 150 albo to jakas nagonka danej firmy zeby wiecej zainkasowac $

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
moz epo prostu uzywaja slowa stack w odniesieniu do tego, ze jest to produkt wieloskladnikowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
raczej na pewno tak jest

Co do opinii to różnie może być, predzej poszukaj na jakimś usa forum tematu ,gdzie może był ten produkt testowany przez użytkowników, a najlepiej taki gdzie użytkownicy sami piszą recenzję tego co kupili i zjedli, takie są bardziej obiektywne niż tam gdzie produkt jest sprzedawany.

W sumie myślałem aby taki temat, a może nawet dział założyć u nas na SFD , cos na zasadzie : stosowałeś – pochwal się opinią

Niby jest leksykon ale może coś osobno z recenzjami suplementów przez użytkowników (nie samym opisem i oceną jak leksykon), coś na wzór http://forum.bodybuilding.com/forumdisplay.php?f=30 to byłby dobry pomysł

Mozna byłoby przyznawac jakies punkty za recenzję, wybierac najlepsze osoby i je dodatkowo nagradzać, hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tamten sklep jest cos na miare sfd wiec faktycznie opinie moga byc kontrolowane tak zeby byly wylacznie pozytywne;) Ja mam tak ze kupuje koncowki seri a wtedy sklepy daja duze rabaty wiec kupuje czesto jakis produkt za bezcen bo jeszcze rabat dochodzi.Za takiego miksa jak napisalem wyjdzie mi 100 zl bo z tego co pamietam gdzies czytalem ze data przydatnosci jest wystawiana na opakowanie a nie zawartosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tetsuj zatem, skoro cenowo po kieszeni nie bije
jednak mieszalbym po pol porcji na start, jak chcesz stosowac oba preparaty na raz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat kreatyny - zapytanie o jej szkodliwość oraz stosowanie z gainerem

Wiecej