SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phil Heath 7x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 751125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5384
Wystarczy spojrzeć na ich brzuchy i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077
Jest profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu , niewazne jak wygladasz cały rok wazne jak wygladasz w ten jeden najwazniejszy dzien ps bicepsy tyłem =plecy= malina mam nadzieje ze to jego nie otatni raz

Zmieniony przez - host82 w dniu 2011-09-21 21:17:05

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185


Jay, Sheru i Phil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Phila bicepsy tyłem to coś przępięknego,miazga !

A wracając do dyskusjii z poprzedniego,zamkniętego tematu z Philem to oloKK może inny przykład.Haye vs Wałujew.
Coś mu ta przewaga wzrostu nie pomogła,przegrał z Davidem ;)

A co do walk ulicznych ja nie stwierdziłem ,że kulturyści mają o tym pojęcie tylko ,że boks a ulica to nie to samo.
Znam paru typa co niby trenują MMA a takie sznury ze bez problemu bym połamał nie mając prawie żadnego doświadczenia w Szt.walki

To tyle ta dyskusja naprawde niema sensu to jest temat Phila, a nie boksu,tysona walk ulicznych czy niskiego wzrostu a tego ostatniego chyba najbardziej forumowicze mają dość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
Obecnie mój ulubiony kulturysta:) szacunek za progres jaki robi z roku na rok, zaczynał 9 lat temu od koszykarza, dziś jest najlepiej zbudowanym człowiekiem na ziemi, przy konkurencji gdzie każdy ćwiczy juz 15-20-25 lat, gratulacje i powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Jak widac Phil ma mnostwo fanow, jeden z moich ulubionych kulturystow, a avatar OloKK, to wlasnie jego zdjecie z Philem.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Dokładnie. Świetny kulturysta, najładniejsze ciało na obecnej scenie. Komiksowe, pełne kształty.

A do tego fajny facet prywanie. Miałem okazję z nim pogadać, wymienić parę uwag i porobić wspólne zdjęcia. Naprawdę nie da się go nie lubić.


Plus:
tez macie to wrazenie, ze facet podoba wam sie bardziej niz kobieta? :D
Takie rzeczy to chyba tylko na SFD


Bover0,
jak chcesz spamować o walce to idź do spampostu. Tam mogę Ci wszystko wyjaśnić, bo tutaj nie zamierzam działu zaśmiecać.

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2011-09-21 23:58:54

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185


Olympia Expo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 986
Mumbai (Bombay), India




Zmieniony przez - 2goral2 w dniu 2011-09-22 13:08:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego moderatora w dziale :D

Następny temat

Nowe zasady kwalifikacji na Mr. Olympia

Wiecej