SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do zycia :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem ze nie ma to wiele wspolnego z tym dzialem wiec jesli ktos nie chce niechnie czyta dalej. Wstawilem to tu bo tylko tu pisze a pewnie wielu szczegolnie na off przechodzi rozne perypetie myslowe;) Ogladnalem to i postanowilem sie podzielic bo sklonilo mnie to do refleksji. Mysle ze nie tylko Ja cos z tego moge wyciagnac. Czasem sa dni ze jestesmy nieszczesliwi i zli na caly swiat. Ze nie mamy kasy, ze cos nam dolega , ze to ze tamto.
Mysle ze warto ogladnac ten film i uswiadomic sibie ze my tak na prawde mamy naprawde duzo i tego nie doceniamy. Sam po sobie to wiem. Wiec moze warto zaczac doceniac dzien codzienny i cieszyc sie zyciem Bo inni potrafia cieszyc sie tym co dla wiekszosci z nas oznaczalo by KONIEC!!





Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-02-08 22:37:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
no prosze cos z innej bajki:) Popieram SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
właśnie
nie doceniamy tego co mamy
dopiero człowiek coś dostrzega ,gdy tego sam doświadcza na własnej skórze
sam niekiedy staje przed lustrem i się lamentuje że mały bic,tric itp
a to są wszystko bzdury ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3397
konkretna refleksja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
duzo osob docenia dopiero wtedy jak cos traci. najbardziej mnie wkurvia jak ktos sie smieje z kaleki zamiast pomóc...

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie Panowie. Wrzucilem to bo mnie tez to dotyczy niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
widzialem ten filmik

i Gregor masz racje z tym narzekaniem, bo tak naprawde jesli czlowiek jest zdrowy moze zrobic wiele, zmienic swoje zycie o 180 stopni jesli tylko chce, ale co z tego jak i tak wiekszosc siedzi i narzeka

ale taka jest ludzka natura, jak cos dostaniesz to chcesz wiecej a nie patrzysz na to, co juz masz i co mozesz stracic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja *******e...a ja ciągle,narzekam,marudze,jestem leniem i c*** mi w dupe.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Chyba nikt nie docenia do konca tego co ma. Problemy wiekszosci ludzi to nie problemy, ale prawdziwy Polak musi ponarzekac. Tez mnie ostatnio naszla taka refleksja jak ludzie chorzy, niepelnosprawni maja w sobie taka radosc zycia, ktorej tak czesto nam, zwyklym zdrowym ludziom brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
mocna rzecz, tyle zla na swiecie sie dzieje,a niektorym to,ze zjedli o 16 zamiast o 15 potrafi z***ac caly dzien

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Wynika to tez z ludzkiego egoizmu i zazdrosci. Wiekszosci nie obchodzi ze ktos ma gorzej, kazdy patrzy na tego co ma lepiej, a nie tego co ma gorzej i to nim sie sugeruje

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-02-08 22:59:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol - omka lub deca po cyklu

Następny temat

aromasin a LH i FSH

WHEY premium