SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP - sezon 2017

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dovi chyba przegiął z dobrem opon i zapłacił za to w końcowej fazie wyścigu.
Vale wrócił i zaskoczył wszystkich, ale mistrzowskiego tytułu losy chyba powoli wyjaśniają się, aczkolwiek wierzę, że ten pyszałek z Hondy nie wygra...
Vinales za to chyba przestał wierzyć i ostatnio mocno narzeka na rozwój Yamahy w trakcie sezonu...coś jest na rzeczy?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Vinales po znakomitych wynikach na testach oraz po udanym początku trochę spuścił z tonu. Nie wiem na ile to presja, a na ile konkurencyjność motocykla na poszczególnych torach. Wydaje mi się, że jak na pierwszy sezon na Yamasze to i tak dobry wynik, który zaprocentuje w przyszłości.

Cztery wyścigi przed nami, mam nadzieję, że Dovizioso spróbuje jeszcze z Marquezem powalczyć i że dopiero w Walencji poznamy Mistrza Świata.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Zarco z Pole Position, Vale i Marquez ofiarami eksperymentu ze slickami. Jutro również ma być mokro, może być loteria.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie oglądałem wyścigów, bo byłem w podróży, ale widzę, że rosyjska ruletka byłą...nie lubię takich loteryjnych wyścigów, w których to pogoda rozdaje karty, no ale może dzięki temu Dovi odrobił troszkę punktów do MM...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Końcówka znakomita, żaden nie chciał odpuścić. Cieszy mnie, że jest walka do końca. Trzy wyścigi jeszcze, wszystko jest możliwe

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trzymam kciuki za Doviego, jedyne co mogę zrobić

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Ja podobnie,niech się coś dzieje tak czy siak już można stwierdzić, że ekipa z Bolonii zrobiła mega robotę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
O dziwo - lepszą niż Yamaha w tym sezonie...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Ciekawe jak drugi sezon wyjdzie Vinalesowi. Na pewno oczekiwania będą znacznie większe niż w tym sezonie, a przecież testy zimowe miał świetne.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chyba faktycznie coś jest na rzeczy z rozwojem Yamahy, skoro w trakcie sezonu lipa się dzieje z wynikami obu zawodników...abstrah**ąc już od wyników GP Japonii...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost- w jaki sposób można urosnąć ?

Następny temat

Jaki rower dartmoor? w cenie (1800-2500)zł

WHEY premium