SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP - sezon 2017

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
W poprzednich sezonach to nie do pomyślenia, jednak opony i rozwój motocykli sprawił, że się nam stawka wyrównala, dla rywalizacji to dobrze, gorzej dla tych co chcą coś u buka ugrać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Daj spokój, kasy tyle umoczyłem już w tym sezonie, że to szkoda słów...

Kusi teraz dać, że wygra mistrzostwo Dovi lub Marquez, bo Vinalesa jako mistrza to kvrwa nie widzę
1

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Piękny wyścig w Assen, pokerowe zagrywka Vale z tym twardym tyłem.

Znów świetny wyścig Ducati, w szczególności Petrucciego, który gdyby nie dublowani zawodnicy to pewnie by wygrał. No i Dovi lideruje w klasyfikacji.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Marquez potwierdził, że Sahsenring należy do niego. Świetna postawa Folgera. W generalce coraz ciekawiej, bardzo nam się stawka wyrównala w tym roku.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dla kogo Brno? Bo Austria, to wiadomo że dla któregoś z Ducati

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Ciężko powiedzieć, za długo ta przerwa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Ducati skrzętnie ukrywalo nowe owiewki w fp2, ale w końcu pokazali




Zmieniony przez - wikt w dniu 2017-08-04 14:58:37

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Marquez nie dał nikomu szans, znów świetna taktyka. Ogólnie super weekend dla Hondy, dwa pierwsze miejsca, tuż za nimi fabryczna ekipa Yamahy. Vale znów zbyt długo pozostał na deszczowkach. Kiedy oni wreszcie się nauczą strategii? MM niebezpiecznie ucieka w generalce.

Teraz Austria i zobaczymy czy ktoś zagrozi Ducati.
1

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Od kiedy MM objął zdecydowane prowadzenie, to ten wyścig stracił na atrakcyjności i odechciało mi się oglądać...dobrze, że nie byłem na trybunach

Austria dla Ducati - to bankowo

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Ja mimo wszystko żałuję, że nie byłem na trybunach, a nawet vedzie że nie ba Camp Start

Treningów zapomniałem nagrać, jutro wyruszamy na wesele, może na wyścig wrócę

Wygląda, że Dovi nie powinien mieć sobie równych, ale pożyjemy zobaczymy...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost- w jaki sposób można urosnąć ?

Następny temat

Jaki rower dartmoor? w cenie (1800-2500)zł

WHEY premium