SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Inne dyscypliny

Dodaj odpowiedź

MotoGP - sezon 2017

Wysłana -
Fajny wyścig o GP Australii, działo się na całym dystansie, Marquez znów górą, ale z dobrej strony pokazali się Iannone i Zarco. Dovizioso dzisiejszym występem chyba zaprzepaścił szanse na zwycięstwo w generalce.
Wysłana -
Yamaha wróciła na podium, ale Dovi umoczył tytuł...cóż, znowu ten pyszałek zgarnie tytuł, wrrr...
Wysłana -
Dublet Ducati na Sepang. Marquezowi tylko kataklizm może odebrać tytuł, ale jeszcze świętować nie może, może się coś jeszcze w Walencji wydarzy
Wysłana -
Potrzebny jakiś dobry snajper, który odstrzeliłby tego pyszałka - ma ktoś nr tel do Toma Berengera?
Wysłana -
Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć. W obu dzisiejszych treningach Dovizioso przed Marquezem, a z najlepszym czasem dnia Lorenzo.
Wysłana -
a jak przyszedł czas quala, to Marquez pozamiatał, ehh...
Wysłana -
Marquez z tytułem, niesamowicie się Hiszpan wybronil przed upadkiem, a zaraz później glebę zaliczyli oba jeźdźcy Ducati. Ogólnie niesamowity postęp ekipy z Bolonii. Słabo Yamaha, która po świetnym początku Vinalesa w dalszej części rywalizacji spuściła z tonu. Duże wyzwanie przed konstruktorami tej ekipy.
Wysłana -
Nie mogłem oglądać tej fety po zdobyciu mistrzostwa, na rzyganie wzbierało mi się...
Strona 10 z 10
Dodaj odpowiedź