SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP - sezon 2016

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Żeby nie było, że zapomniałem o Naszym temacie mój e-przyjacielu

Lorenzo od następnego sezonu w Ducati...i dobrze, skoro kasy mu było mało i był niezadowolony z tego, że Vale jest liderem zespołu, to niech się sprawdzi w roli lidera innego zespołu

A w GP Hiszpanii nieoczekiwanie wygrał VALENTINO !!! Oby to był dobry prognostyk przed GP Francji, które już w ten weekend

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Pojawił się spekulacje, że jednak Vinales zostanie w Suzuki bo nie dogadał się z Yamahą i w zamian tego obok Vale zobaczymy Pedrose, a do Repsola przejdzie Crutchlow. Jeśli się tak stanie to zwątpię..

o ile rzeczywiście miejsce obok Marqueza będzie wolne to myślę, że powinni wziąć kogoś młodego, a nie gościa, który specjalizuje się w zwiedzaniu żwiru na każdym z torów

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Już przestali widzieć w Millerze następcę Pedrosy? Długo to nie trwało
Na miejscu Yamahy rozważyłbym A.Espargaro lub któregoś z obecnych zawodników Ducati

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
jeśli nie Maverick to raczej bym się skłaniał za kimś z Moto2 - Zarco, Lowes, może Rins, chociaż ten ostatni bardziej mi się z Hondą kojarzy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zarco? Nie, spójrz na to, co w tym sezonie wyprawia...
Rins, to raczej do Hondy będzie ciągnął, a Lowes? Jestem sceptyczny póki co, chociaż tym co robi w tym sezonie w kwalifikacjach, to naprawdę zaskakuje mnie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Liczę, że Johann się w tym sezonie jeszcze odnajdzie, w poprzednim pozamiatal.

Nadal nie wierzę jednak w to, że Vinales nie zawita do Yamahy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wątpię, że przebudzi się, GP Francji da Nam odpowiedź, bo jak na własnym terenie nie odpali, to gdzie?

Nie podoba mi się wizja Vinalesa w duecie z Vale, nie jest na tyle "kozakiem", by dostać takie moto pod dupę.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Lorenzo z niesamowitym i równym tempem przez cały weekend. Zasłużone zwycięstwo. Wyścig obfitujący w upadki, szkoda bo może by jakas walka w końcówce o podium była.

Vinales po raz pierwszy na podium w królewskiej klasie.

Marquez przytomnie podniósł motocykl i dzięki temu dojechał z punktami


Zmieniony przez - wikt w dniu 2016-05-08 15:54:20

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dovi [*] w tym sezonie już nigdy na Ciebie nie postawię, pechowcu chodzący...

Komedia nie wyścig, same gleby, a potem to nuda jak ja pier...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Póki co tegoroczny sezon chwały firmie Michelin nie przynosi, ale w sumie często tak jest jak firma wkracza na nowo do jakiejś serii. Po Francji nadal nie wiemy, kto obok Rossiego w Yamasze i kto obok Marqueza w Hondzie w 2017.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pozycja w koszykówce

Następny temat

Trening siłowy a trening na masę u młodego sprintera.

WHEY premium