SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Mostkowanie HCG

Wysłana -
Poczekaj narazie na wyniki badań co pokażą(-jeśli robiłeś badania w revitalu pod kontem HTZ to się z Tobą lekarz skontaktuje narazie nic nie rób na własna rękę tylko taka moja mała rada
Wysłana -
A Hcg narazie daj 300-500 co 3 dni
Wysłana -
Na 16 stycznia jestem umówiony z endokrynologiem, jednak nie w revital.clinic, bo przestraszyła mnie cena za pierwszą wizytę 600 zł.
Wysłana -
Jestem już po wizycie u endokrynologa, stwierdził, że nie mam hipogonatyzmu wtórnego, a stwierdzenie u mnie tej choroby przez poprzedniego "lekarza" było nad wyraz w mojej sytuacji. Stwierdził również, że niski poziom testosteronu we krwi, nie oznacza niskiego poziomu testosteronu wewnątrzkomórkowego, możecie odnieść się do tej wypowiedzi? Bo według mnie, doktor wie że dzwony biją, tylko dokładnie nie wie, w którym kościele. Ostatecznie zdecydowałem się odblokować, zejść z HTZ i nie przyjmować już więcej testosteronu, a na dniach udam się do psychiatry odnoście mojego samopoczucia, możliwe że tutaj leży przyczyna.

Chciałbym was teraz poprosić o pomoc w odblokowaniu, posiadam 3x5000 UI pregnylu, 20 tabletek symexu, jedno opakowanie clomidu. Ostatni raz testosteron brałem we wtorek.
Wysłana -
Ok tygodnia po ost testo zacznij wbijac hcg 2500e3d i wybierz co masz,jutro lecna badania i zrob e2 i prl i wklej wyniki i sie doradzi jak bedzie trzeba zbijac do norm
Wysłana -
Badania wyżej są robione, 2 dni po ostatnim testosteronie, czyli dokładnie takie jakbym miał zrobić jutro. Czy mogę np. polecieć HCG 1000 UI e2d? Czy potrzebuję dodatkowo cabaser i nolve?
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź