SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostkowanie HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
Poczekaj narazie na wyniki badań co pokażą(-jeśli robiłeś badania w revitalu pod kontem HTZ to się z Tobą lekarz skontaktuje narazie nic nie rób na własna rękę tylko taka moja mała rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
A Hcg narazie daj 300-500 co 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Na 16 stycznia jestem umówiony z endokrynologiem, jednak nie w revital.clinic, bo przestraszyła mnie cena za pierwszą wizytę 600 zł.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Jestem już po wizycie u endokrynologa, stwierdził, że nie mam hipogonatyzmu wtórnego, a stwierdzenie u mnie tej choroby przez poprzedniego "lekarza" było nad wyraz w mojej sytuacji. Stwierdził również, że niski poziom testosteronu we krwi, nie oznacza niskiego poziomu testosteronu wewnątrzkomórkowego, możecie odnieść się do tej wypowiedzi? Bo według mnie, doktor wie że dzwony biją, tylko dokładnie nie wie, w którym kościele. Ostatecznie zdecydowałem się odblokować, zejść z HTZ i nie przyjmować już więcej testosteronu, a na dniach udam się do psychiatry odnoście mojego samopoczucia, możliwe że tutaj leży przyczyna.

Chciałbym was teraz poprosić o pomoc w odblokowaniu, posiadam 3x5000 UI pregnylu, 20 tabletek symexu, jedno opakowanie clomidu. Ostatni raz testosteron brałem we wtorek.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ok tygodnia po ost testo zacznij wbijac hcg 2500e3d i wybierz co masz,jutro lecna badania i zrob e2 i prl i wklej wyniki i sie doradzi jak bedzie trzeba zbijac do norm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Badania wyżej są robione, 2 dni po ostatnim testosteronie, czyli dokładnie takie jakbym miał zrobić jutro. Czy mogę np. polecieć HCG 1000 UI e2d? Czy potrzebuję dodatkowo cabaser i nolve?

Go Hard Or Go Home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl test e i anavar

Następny temat

Estradiol na redukcji, samopoczucie po Symexie

WHEY premium