SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Most - głodny propozycji jak ruszyćpo moście

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Witam

Niestety padło i na mnie i siadł mi bark. Od ponad pół roku odczuwałem kłucie rotatorów podczas treningów klatki, barków i backa. Dodatkowo zawsze coś wewnątrz barku lewego. Nieco ponad tydzień temu zacząłem czuć ból lewego barku, niezależnie czy był w ruchu czy nie, czy podczas treningu czy nie. Nawet podczas snu, gdy spałem na lewym boku, budził mnie ból.

W zeszłym tyg poszedłem do ortopedy. Wywiad -> badanie palpacyjne -> USG -> RTG --> Diagnoza: Zespół Cieśni Podbarkowej.
Dostałem w staw Depomedrol i mnie puścił do domu.

W związku z zaistniałą sytuacją jestem zmuszony do przerwania a właściwie zawieszenia cyklu. Mimo iż nadal trenuję nogi, bic, tric, brzuch i prostowniki na ł. rzymskiej, to chcąc w pełni zregenerować bark (prak przeciążen oraz zabiegi fizjo.) w połowie października wbijam na most. W weekend dałem ostatni raz NPP więc pobiję testa normalnie jeszcze 2 tyg i zaczynam most.

MOST

1-12 50mg prolo e5d

Ktoś może powiedzieć, że za mało testa na most, ale kilka m-cy temu na moście biłem 100gm prolki e7d i na badaniach poziom testa wyszedł mi pow. 15, a lab miał skalę tylko do 15stu. Więc tym razem chcę być jeszcze bliżej naturalnego poziomu i dam tak jak napisałem, żeby lepiej odczuć bombę po mostku.

A teraz pytania:

1. Miał ktoś tę kontuzję?
2. Jaki cykl po nowym roku odpalić na 16 tyg po moście z max 3 środków, mogą się zmieniać w trakcie. Cel: mięso, jak najmniej smalcu
Moje dotychczasowe: prop solo
prolo solo
prolo, meta
prolo, npp - most - prolo, meta, npp, prop - obecnie (przygotowanie do mostu)
3. Czy most wykożystać na zbicie 300% estro?
4. Czy dawać na moście hcg? Spotkałem się z wieloma teoriami, ale co mnie zastanawia, to jeśli j/w zbijać estro to jak to się będzie miało do hcg które gwałtownie podbija poziom estro

Mam w skarbczyku przygotowane na kolejny cykl: Prolo, prop, meta, npp, tren A
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Letoh
celowo w 11tym miesiącu nie ma testa?


celowo tak napisalem. bedziesz mial prolo skumulowane po 10tygodnich. wg mnie byloby dobrze, ale rob jak uwazasz wbijaj od 11go

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363980 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667734
trochę mało tego testo jak na mostek,hcg bym nie bił.chyba że przerwa od testo i mostek na samym hcg i potem bomba.a cykl bold/deka test i reszta do wyboru w zależnosci od celu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Wiesz...zobaczymy cze za mało czy nie. Wcześniej jak mostowałem, mówiono że 100mg będzie za mało a jak wspomniałem, poziom testa na badaniach wyszedł dobrze ponad normę. Po miesiąciu bicia będę robił badania i zobaczymy. A co z estro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363980 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667734
a masz wysokie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Poziom estro 129,6 Norma 7,63 - 42,6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
kup atd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363980 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667734
możesz delikatnie zbijać,byle byś nie przesadził

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Mam Atrozol. Dam 1/4 tabsa ed. Będzie ok? Po miesiący zrobię badania, czy to nie nazbyt długo żeby przeoczyć że się przesadziło ze zbijaniem?

A co do powrotu do cyklu, to będzie celem mięso jak wspomniałem. Wiem że to środki w zależności od celu, ale nie ze wszystkimi miałem okazję poszaleć a więc nie wszystkie znam. Dlatego napisałem na początku co u mnie leciało wcześniej. A o innych nie wiem za wiele jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
na twoim miejscu wogle bym sie odblokowal i odpoczol itp a co do nastepnego cyklu o jest wiele mozliwosci - napisz ile ma ta bomba po mostku leciec

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
pisałem na początku...16 tyg +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Snara, radzisz odblok bo to ma naprawdę sens czy dlatego że Twoja kontuzja to także na tobie wymusza??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie po cyklu

Następny temat

Masteron Enan - brał ktoś?

WHEY premium