SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monster Pre Workout 1.3 DMAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
cześć

kojarzy z Was ktoś tą przedtreningówkę, stosowaliście? szperałem w necie, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii jakichkolwiek, a nie chcę brać puchy w ciemno






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Przedtreningówki to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych suplementów. Ludzie nie lubią zwykłych treningów, bez pobudzenia, pompy mięśniowej, skupienia, czy poprawy wytrzymałości mięśni. Zdecydowanie wydaje się to racjonalne. Jednak warto patrzeć świadomie na swoje wybory i wiedzieć, kiedy przekraczamy pewną granicę.

Monster Pre Workout jest jednym z wyrobów garażowych, po których niestety nie wiemy czego się spodziewać. Warto mieć świadomość tego, że w składzie może być dosłownie wszystko, jak i nic. Jakość produkcji zapewne nie jest zbyt dobra i całkiem możliwe, że sypią go w piwnicy jakiegoś polskiego miasta. Zdecydowanie nie jest to produkt firmy produkującej popularne napoje energetyczne. Skoro producent przedtreningówki próbuje oszukać nas już w ten sposób, to jest wielce prawdopodobne, że również w składzie i jakości produktu.

Zakładając jednak, że skład jest taki, jak deklarują na etykiecie, to porcja jego wynosi 4,5 g. W tym znajdują się nieznane ilości: agmatyny, argininy, kreatyny, beta-alaniny, kofeiny, geranaminy (zabronionej substancji), cytryniec chiński i różeniec górski. Patrząc na to, że porcja ma tylko 4,5 g, to składników istotnych musiałby być dużo więcej. Aby przetreningówka ta miała fajny skład, warto, aby miała: 4 g beta-alaniny, 2 g kreatyny, 1 g agmatyny, 5 g argininy. Już to daje łączną sumę 12 g.

Zapewne wsypano sporą ilość kofeiny, około 400 mg na porcję, po to, aby produkt dawał mocne pobudzenie, co według wielu osób jest wyznacznikiem działania.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
raczej firma monster by nie pcala sie w zabawki tego typu, dla mnie fejk
co nie znavzy, ze nie bedzie klepal%)
jednak kwestia w jakich warunkach jest robiony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to jest niby Zion Labs, pytanie właśnie czy ktoś z Was miał kiedyś z tym styczność, bo trochę strach mi wydawać ponad stówkę jak nie wiem czy to w ogóle posmyra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Jeżeli będzie to zion labs to powinno klepać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
poczekam, może ktoś się wypowie kto miał z tym styczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jw, jak legitne zion lab to smialo bierz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667755
Z tego co wiem to dość słabo działa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak z zion labs, to podrobka%)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-05-12 17:01:29

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1073
1 miarka i robi robotę, testowałem. Nie ma co brać więcej bo później "zjazdy" sa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tez wlasnie trzeba wiedziec czego oczekujemy od PRE ze ma byc to pomoc w treningu, a nie mamy isc na rauszu zrobic masakre z ciezarami%) ktora przewyzsza mozliwosci CUN, jak i wymaga wiecej od naszego serca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Czego po nim oczekujesz? Jeżeli pompy mięśniowej, to raczej się zawiedziesz. W 4g porcji ciężko o fajny skład pod tym weględem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz -

Następny temat

średnio-zaawansowany

WHEY premium