SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Monster Pre Workout 1.3 DMAA

Wysłana -
cześć

kojarzy z Was ktoś tą przedtreningówkę, stosowaliście? szperałem w necie, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii jakichkolwiek, a nie chcę brać puchy w ciemno


Wysłana -
Przedtreningówki to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych suplementów. Ludzie nie lubią zwykłych treningów, bez pobudzenia, pompy mięśniowej, skupienia, czy poprawy wytrzymałości mięśni. Zdecydowanie wydaje się to racjonalne. Jednak warto patrzeć świadomie na swoje wybory i wiedzieć, kiedy przekraczamy pewną granicę.

Monster Pre Workout jest jednym z wyrobów garażowych, po których niestety nie wiemy czego się spodziewać. Warto mieć świadomość tego, że w składzie może być dosłownie wszystko, jak i nic. Jakość produkcji zapewne nie jest zbyt dobra i całkiem możliwe, że sypią go w piwnicy jakiegoś polskiego miasta. Zdecydowanie nie jest to produkt firmy produkującej popularne napoje energetyczne. Skoro producent przedtreningówki próbuje oszukać nas już w ten sposób, to jest wielce prawdopodobne, że również w składzie i jakości produktu.

Zakładając jednak, że skład jest taki, jak deklarują na etykiecie, to porcja jego wynosi 4,5 g. W tym znajdują się nieznane ilości: agmatyny, argininy, kreatyny, beta-alaniny, kofeiny, geranaminy (zabronionej substancji), cytryniec chiński i różeniec górski. Patrząc na to, że porcja ma tylko 4,5 g, to składników istotnych musiałby być dużo więcej. Aby przetreningówka ta miała fajny skład, warto, aby miała: 4 g beta-alaniny, 2 g kreatyny, 1 g agmatyny, 5 g argininy. Już to daje łączną sumę 12 g.

Zapewne wsypano sporą ilość kofeiny, około 400 mg na porcję, po to, aby produkt dawał mocne pobudzenie, co według wielu osób jest wyznacznikiem działania.Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
raczej firma monster by nie pcala sie w zabawki tego typu, dla mnie fejk
co nie znavzy, ze nie bedzie klepal%)
jednak kwestia w jakich warunkach jest robiony
Wysłana -
to jest niby Zion Labs, pytanie właśnie czy ktoś z Was miał kiedyś z tym styczność, bo trochę strach mi wydawać ponad stówkę jak nie wiem czy to w ogóle posmyra
Wysłana -
Jeżeli będzie to zion labs to powinno klepać
Wysłana -
poczekam, może ktoś się wypowie kto miał z tym styczność
Wysłana -
jw, jak legitne zion lab to smialo bierz
Wysłana -
Z tego co wiem to dość słabo działa
Wysłana -
jak z zion labs, to podrobka%)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-05-12 17:01:29
Wysłana -
1 miarka i robi robotę, testowałem. Nie ma co brać więcej bo później "zjazdy" sa
Wysłana -
tez wlasnie trzeba wiedziec czego oczekujemy od PRE ze ma byc to pomoc w treningu, a nie mamy isc na rauszu zrobic masakre z ciezarami%) ktora przewyzsza mozliwosci CUN, jak i wymaga wiecej od naszego serca
Wysłana -
Czego po nim oczekujesz? Jeżeli pompy mięśniowej, to raczej się zawiedziesz. W 4g porcji ciężko o fajny skład pod tym weględem.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź