SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono z Vitalmaxa

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Witam,

Jako, że to dział Vitalmaxa to tu zapytam.

Kupiłem kreatynę Vitalmaxa 1200g. 80 mesh(niebieska etykieta), jak otworzyłem to trochę się zdziwiłem, bo przy rozdrobnieniu 80 mesh kreatyna powinna być taka sypka jak taki piasek, a moja jest mocno zmielona - pył.

Producent pomylił pudła czy zamiast zielonych etykiet nakleił niebieskie?

Wiecie coś więcej?

data produkcji 1.11.2011
data ważności 1.11.2013




Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2013-09-25 15:03:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To weszło tydzień temu i oczywiście jest już dostępne w hurcie, więc sklepy powoli powinny to wprowadzać. W razie czego pytaj w swoich sklepach.
Uważam, że jak na tę jakość (bardzo dobre surowce, czyste formy, renomowana firma z tradycjami) ceny są bardzo fajne.
Ja od razu wziąłem dla siebie AAKG w proszku i to jest suplement, którego działanie widać mocno na każdym treningu - pompa jak cholera.
Tyle, że sobie nie żałuję, biorę ok. 8g przed treningiem.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ciężko mi powiedzieć, bo po pierwsze, my oczywiście nie otwieramy produktów i nie oglądamy ich w środku, a po drugie , kreatyna z Twojej była produkowana niemal 2 lata temu, więc już nawet producent nie będzie pamiętał co z tym było.
Przy najbliższej okazji spytam o to u producenta, ale myślę, że wygląda to tak, że teraz w sumie zdecydowana większość kreatyny na rynku jest rozdrobniona, takiej sypkiej praktycznie się nie spotyka i być może w Classicu jest już też mikro, tylko po prostu trochę tańsza od tej zielonej, bo zielona ma bardzo dobry surowiec kreatynowy i dalej działa rewelacyjnie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Witam, a możesz mi napisać czym różni się dzisiaj zielona od niebieskiej? Bo obie są pure? Tak? I obie mają podobny stopień rozdrobnienia.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-03-30 00:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Teraz w sumie obie są mikrorozdrobnione, ale zielona jest bardziej rozdrobniona i ma najlepszy surowiec.
Niebieska też jest ok, ale jest minimalnie gorsza.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Obie są pure? Ma to jakieś znaczenie w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak, obie są czyste.
Dla jednych ta niewielka różnica w rozdrobnieniu może nie mieć znaczenia, ale ja osobiście uważam, że lepiej dołożyć te parę złotych i mieć najlepszą kreatynę.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Czyli creapure to samo oznacza co pure? Tylko, że to pierwsze to nazwa zastrzeżona tak?

Zastanawiam się nad monohydratem creapure, co byś mi polecił? Z Universala może? Tak patrze na tego Universala na zdjęcia i za cholerę nie mogę dostrzec oryginalnego loga creapure - to nie jest jakiś wałek? Bo patrze na creapure z Olimpu i logo creapure jest widoczne z przodu na etykiecie, więc tu chyba siedzi to co deklaruje producent, a jak jest z tym Universalem?

Będę wdzięczy za wyjaśnienie.

Pozdrawiam!



Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-04-05 19:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W Universalu, jak dobrze pamiętam, Creapure jest napisane małymi literkami na dolnej obwódce etykiety.
Creapure to po prostu zastrzeżona nazwa dla jednego z producentów kreatyny, co nie znaczy oczywiście, że inni nie mogę mieć lepszej, czystszej czy bardziej rozdrobnionej.
Kiedyś się na zwracało większą uwagę, myślę, że teraz kupisz super kreatynę, bez tego logo.
Jeśli już koniecznie chcesz Creapure, to myślę, że nie będzie żadnych różnic pomiędzy markami, które ją sprzedają. Chyba, że ktoś to rozsypuje w domu i trzyma worki z kreatyną w piwnicy. Ale każda większa firma, która ma Creapure powinna bez problemów zapewnić dobrą jakość końcowego produktu.
Choć u nas najlepiej sprzedaje się i jest zdecydowanie najbardziej chwalone mono Big Zone , które nie ma logo creapure na etykiecie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Dzięki za wyjaśnienie. Creapure to czysta kreatyna bez tauryn i wit.b6 z tego co patrze na składy też chyba.

A to wszystko, że naczytałem się o tanich surowcach z Chin(zanieczyszczonych?) min. monohydrat kreatyny. i Tak się zastanawiam się nad tym całym creapure i właśnie Big zone kreatynka też brana jest pod uwagę.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-04-07 16:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tauryna i wit B6 nie mają żadnego znaczenia.
Producenci na polski rynek dodają śladowe ilości tych składników, żeby kreatyna mogła być sprzedawana na 8% VAT jako produkt wieloskładnikowy.
Jak jest czysta, to jest jednoskładnikowy i podchodzi pod 23% VAT.
Takie przepisy :)
Creapure też jak najbardziej może być z dodatkiem jakiegoś składnika, żeby uniknąć tego absurdalnego przepisu.
W praktyce jest to niewyczuwalne.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
No, no rozumie teraz.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-04-07 16:26:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

Następny temat

Nowość od MR.BIG - PROTEIN SNACK

WHEY premium