SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono + Jabłczan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 563
Witam.

Mam Jabłczan CM3 jak w załączniku.

Chciałem spytać o dawkowanie jego, ile w DN ile w DNT oraz czy nie warto przeplatać go razem z mono ? Dałoby to lepsze efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
nie musisz przeplatać z mono - nie da lepszych efektów, ale też nic się nie stanie jak połaczysz obydwa rodzaje kreatyny
w dt daj 2x 5 g np. rano i po treningu lub przed i po treningu , w dni wolne 5g
w zaleznosci czy masz kaps/ czy proch dobierz odpowiednią porcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 563
No mam proch z dodatkiem BA - porcja 7gram ma 5400 jabłka 4000 kreatyny i 1050 beta alaniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
co to za cm3 z beta alaniną? bo chyba nie Treca

tak jak napisałem przyjmij 2 porcje w DT + 1 w dzień NT i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 563
Właśnie ze Treca :) gold Core line - tylko na dobre sklepy stacjonarne. Jest jeszcze bcaa oraz whey100 z tej linii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
mozna dokupic nieco BA i dosypac do porcji tego wynalazku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
acha, to nawet nie wiedziałem ze mają linię tylko na sklepy stacjonarne, no ale juz poand 2 lata nie pracuje w sklepie z suplami wiec nie do konca jestem na biezaco z takimi 'nowinkami'

jak Tomq, dorzuc sobie troche czystej betki i bedzie git malina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBIOTYKI

Wiecej