SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono,Jablaczan,Ester,Stack ? WTF ? Co wybrac ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
Czesc ... wlasnie chcialbym wybrac sobie jakas kreatyne ale nie za bardzo wiem jaka tyle tego .. teraz powychodzilo ze .. jestem jzu po 3 cyklach mono ..i nie wiem czy dalej jechac mono czy wziasc cos lepszego .. na forum olimpa bodajze pan Ambroziak jesli sie nie myle mowil zeby brac kreatyny w takich kolejnosciach mono , jablaczan ,ester a pozniej stacki .. chcialbym sie dowiedziec jakie sa wasze zdania ?

))))))))))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
sory ze odswiezam ale .. wlasnie czas zakupow przyszedl .. i okazalo sie ze mam jeszcze pieniadze zeby kupic do TCM jeszcze Ester z Bx i traz jak to rozpisac ? czy zostac przy mono + TCM .. jesli nie to czy trzeba kupytwac mono do TCM+Estru ..i wkoncu jak to dawkowac :)

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bierz najlepszy stuff na jaki Cię stać!!!

spróbuj CP albo Xpanda - nie zawiedziesz się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
Możesz też wziąsc CP+mono+zma

Venom2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35409
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli z kasą jest dobrze to wybor jest jeden xpand
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
a mam takie pytanko jesli teraz by sie od najleprzego zaczelo czyli np od tego Xpanda to po paru cyklach on tez przestaje dzialac tak jak mono ?

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
następne cykle będą przynosić mniejsze efekty, ale nieznacznie więc się nie przejmuj

bierz najlepszy stuff na jaki Cię stać!

zobacz co się dzieje w tym przemyśle - co chwilę jakaś nowość, więc spoko loko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
wiec jesli chodzi o Xpand to czy 1 puszeczka wystarczy na cykl ?

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie wystarczy

dobrym połączeniem będzie Xpand + CP lub oszczędniej zamiast CP - mono

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2005-03-19 20:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
sam Xpand to mało na cykl ponieważ tam jest tylko 50 porcji, więc jeśli nie doda się np mono lub cp to nie będzie pełny cykl!

BTW - Cyklon - najlepszego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pro active

Następny temat

Na rzezbe-likwidacja wody?

Wiecej