SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Moje zywienie

Wysłana -
Jesli chodzi o zywienie , to moje zwyczaje sa
nastepujace : rano po wstaniu z lozka biore 1 tabletke Sorbiferu(zelazo wydawane z przepisu lekarza)
Nastepnie ok. 1/2h pozniej spozywam obfite sniadanie , takie , by mialo sporo weglowodanow
i bialka np. bochenek ciemnego chleba i litr chudego mleka. Nie uzywam masla , zastepuje je
oliwa z oliwek pierwszego tloczenia na zimno (zawiera korzystne omega - 3 kwasy tluszczowe).
Do tego jakis owoc , banan lub 1-2 jablka. Po jedzeniu lykam drozdze piwne zawierajace B12
Do szkoly biore 1 posilek moze to byc np. 1/2l. kubek bio - jogurtu lub kefiru i pieczywo plus
jakis owoc. Okolo 3ciej zjadam posilek (najchetniej kasza gryczana i proteina sojowa) do ktorego
dodaje 2 perelki wyciagu czosnkowego po jedzeniu i 400mg witaminy E do jedzenia. Przed wyjazdem
na trening Tj. okolo 4tej biore 1000mg witaminy C. Po powrocie z treningu czyli po siodmej biore porcje
masowki MUS -- L BLAST 2000 plus i zjadam kolacje. Okolo godziny osmej pije rozpuszczona
w wodzie odzywke bialkowa sojavit 70 a bezposrednio przed snem (9wiata - 10siata) lykam 2gramy
glutaminy (glutarol olimpu - 8 tabletek) dla maksymalnej stymulacji chormonu wzrostu.
Jestem wegetarianinem nie jem ryb , jaj , miesa.

Son Gochan
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Gochan, zjadasz na śniadanie bochenek chleba? Ja zjem Corn Flakes + pół bochenka chleba z polędwicą z indyka + siakiś owoc i mam w 100 % dość :)

Pozdrawiam,
abdul
Wysłana -
Mysle ze powinienes jesc jajka bo maja najlepsze bialko...troche to dziwne kulturysta wegetarianin...
wiekszosc wegetarian to straszne chuderlaki:)

nurek
Wysłana -
A ilu znasz wegetarian ?
Bo ja znam kilkunastu i żaden z nich nie jest "chuderlakiem"
Widocznie Twoi znajomi wegetarianie nie potrafią się dobrze odżywiać...;)
Wysłana -
Gochan a czemu jestes wegetarianinem?(jesli wolno sie spytac:)

nurek
Wysłana -
Ze względów moralnych.

Jeżeli chodzi o chuderlawosc , to może
nie jestem wielki ale mam ok. 179cm
93kg 41cm ramie na lawce rekord 140kg ale
teraz jestem duzo silniejszy i mysle , ze
mam sile na 150kg. Choc jeszcze dlugo tego nie sprawdze bo mam sezon startow w zapasach
i zasadniczo nie robie teraz sztangi.
W przysiadzie zrobilem kiedys 2x2x170kg(2serie po 2 ruchy) ale teraz nie robie z wiadomych wzgledów. Na martwy mam rek. 210kg
Ale teraz tego nie robie (tylko zapasy). 18
lat bede mial za ok. 3 tygodnie

Son Gochan
Wysłana -
nieźle ja mam 19 i zaledwie tylko ok 115 na klate ciskam w łapie mam zaledwie 39 ale się nie przejmuje bo niezależy mi na masie(może kiedyś) teraz ćwiczenie traktuje bardziej rekreacyjnie)

Skwarek
Wysłana -
Ze wzgledow moralnych:)Gochan jestes spoko!
Pewnie uwazasz nas miesozercow za istoty na nizszym poziomie rozwoju duchowego

nurek
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź