SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje własne KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Bardzo podobała mi się oprawa Koloseum, widok zawodników odzianych jako gladiatorzy zrobił duże wrażenie. Ciekawym dodatkiem byłoby gdyby również w tych strojach wychodzili face to face do klatki, a pozbywali się kostiumów tuż przed gongiem rozpoczynającym fight.
Obecna gala stylizowana będzie na klimaty gangsterskie z okresu międzywojennego. To również ma potencjał, sam Al Capone miałby pełne gacie na widok tej ferajny.
Na pewno nie głupim pomysłem byłoby znalezienie grafika ktory zaprojektowałby sylwetki w stylu komiksowym. Np Borys- diabeł tasmanski,Mamed - rumcajs, Pudzian-terminator, Różal- ET, Cipao-popeye. Podobnie jak miało to miejsce podczas promocji japońskiej gali heros.
Przy kolejnym evencie znów biorąc przykład z dalekiego wschodu dobierać charakterystycznie pseudonimy budując jednocześnie markę walczącym. Pamiętając legendarnego bawoła Francisa Bothe czy nie mniej spektakularnego zebre Nakasoko pójść w tym kierunku.
Osobiście podoba mi się rozwiązanie budowy ringo-klatki w M1. Dolną część odgadzamy natomiast w górną wpinamy liny zapewniając lepszą widoczność dla publiki.
Względem rapera Waldemara Kasty wiele mówi się że jego miejsce powinien zająć Ireneusz Bieleninik. To jego charakterystyczne zawołanie "do klatki wzywaaaam ..." przeszło do legendy polskiej konferansjerki a poczciwy Irek może przeprowadzać z nie mniejszą wprawą wywiady po walkach jak czynił w strongmenach.

mjuzik pls

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie main event mógłby być lepszy. Mańkowski dostał jakiegoś młodzika, który może kiedyś w przyszłości będzie dobry, ale na razie dla niego za wcześnie, żeby z Borysem się mierzyć. Na luzie zostanie zrobiony przed czasem. Podobno z Hectorem Lombardem Martin też próbuje gadać, po tym jak wypełni kontrakt UFC(ma jeszcze jedną walkę).

Ale reszta walk całkiem niezła. Kleber ma duży potencjał, stójke niech szlifuje i siłowo mogłoby być lepiej, bo podobno prawie nie zbija, to w sumie mógłby nabrać trochę więcej masy. Fajnie gdyby Fernando mądrzej walczył i trenował gdzieś w lepszym miejscu, a nie wchodzi w wymiany i zbiera na łeb.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-12-20 21:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Okej, najwidoczniej masz plan : ) kiedy realizacja?
2

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Mam nadzieję, że masz również budżet
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Nooo to mielibyśmy jeszcze większy cyrk niż jak to niektórzy teraz zarzucają KSW Nie wiem, czy chciałbym to oglądać i chyba czułbym się zażenowany.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Walki z nutką sarkazmu bez zbędnego napinania to jest estetyka w której ja się dobrze czuje. Plan obejmuje również:
- aby to się skomercjalizowało oraz promować amatorów ze znanym nazwiskiem,
- aby w KSW było więcej pride niż ufc,
- aby odbył się na KSW turniej wagi ciężkiej HW taki jak w Bellatorze,
- mniej polskiego rapu.




Zmieniony przez - Dj Paluch w dniu 2017-12-05 19:32:07

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mi właśnie tego czego brakuje w UFC to showu rodem z Pride

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
KSW i tak czerpie bardzo dużo z PRIDE, ale mimo wszystko wolałbym, aby w ich galach było więcej sportu niż show. Format jaki prezentuje ACB jest nastawiony wyłącznie na aspekt sportowy i to chce się oglądać. Walka za walką bez niepotrzebnych przerywników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak dla mnie powinni znaleźć balans pomiędzy show, a sportem. Na ten moment więcej show niż sportu:/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się z DJ Paluch całkowicie zgadzam. Kiedyś fajnie było też to, że na każdą numerowaną galę UFC np. wymyślano nazwę (KSW też w większości nazwy ma). Pasuje też, żeby były dozwolone stompy i soccer kicki.

Co do oprawy to jak najbardziej na tak. Freak fighty i ładne oprawy się dobrze sprzedają (np. to KSW cyrk bólu był karzeł i jakieś tańczenie w powietrzu i ludzie byli zadowoleni). Co do poziomu sportowego wiadomo jest najważniejszy, bo zazwyczaj ogląda się najlepszych, szkoda czasu na płotki, dlatego wszyscy oglądają UFC, bo po co tracić czas na średniaków w One Fc czy innych WSOFach. Fajnie jakby pokazywali coś więcej o fighterach ich ideach, charakterach tak, żeby można było się bardziej z nimi zżyć od razu jakoś chętniej by ludzie kibicowali komuś, znając go lepiej.

Trochę drażni mnie trash talk na poziomie Conor - Aldo, Gaethje -MJ i Nunes - Schevchenko, za trash talkiem też nie przepadałem. JJ też była słaba

Tutaj MJ miał odzywki takie na poziomie późnej podstawówki/gimnazjum




Dobry bad blood to był:
Sonnen-AS
JJ-DC
Kevin Lee vs Chiesa XD


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-12-05 22:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Agares25
Fajnie jakby pokazywali coś więcej o fighterach ich ideach, charakterach tak, żeby można było się bardziej z nimi zżyć od razu jakoś chętniej by ludzie kibicowali komuś, znając go lepiej.



Racja. Bellator robi takie filmiki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
A gdyby pokombinować z rizin ff i spróbować zrobić wspólny turniej. Wtenczas robimy podczas jednej gali całość z uwzględnieniem zmian przepisów na te z pride ofc. Uwzględniając ponadto aby niepotrzebnie nie zrobił się z tego mecz Polska vs Japonia ( niepotrzebne antagonizmy) wystawiamy max 2 reprezentantow 1 kraju.

mjuzik pls

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 218: Holloway vs Aldo 2 – wyniki walk

Wiecej