SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje przezycie(wspomnienia wracają)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Pisze choć nie wiem czy bedziecie czytali,ale przeczytalem tu pare postow na temat bicia itp.Jestem zwyklym szarym chlopaszkiem ktory wali po worku i chodzi na silownie ponad rok.Jedna moja wada to niewyparzony ryj!Jakies 4 lata temu wyprowadzilem sie z blokow i zamieszkalem w centrum miasta w domkach, poznalem nowych ludzi kolegow bylo fajnie.mieszkal tu jeden gosc 2 lata starszy ktory wozil sie jak radiowoz.Mowie sobie gosc ma tu jakies uwazanie i nie mylilem sie zapoznalem sie z nim chodzilem do jego szkoly,ale ow koles chodzil jakby mial pod pachami telewizory,madrzyl sie i kazdego krytykowal.Normalne bylo ze sie go balem.Po jakims czasie kontakt sie urwal,razem z kolegami zrobilismy sobie kosz na ulicy i gralismy.Jemu on przeszkadzal i go zerwal nikt nic nie powiedzial tylko ja sie postawilem i dostalem w morde wtedy to juz wydygalem na maxa.Zacząlem cwiczyc duzo czytac staralem sie byc spokojny i opanowany.wtedy sie zaczelo koles(telewizor) parkowal mi pod domem i ruszal ze zrywem kurzac jak cholera.Wkoncu nie wytrzymalem i mu dogadalem.Kiedy stalem z innym znajomym na ulicy jechal z laska i wyskoczyl do mnie wystraszylem sie ale powiedzialem mu wszystko co o nim mysle ten wsiad do auta i odjezdza a ja mu do ZDUPIAJ.Patrze koles sie zatrzymuje i wysiada mowie sobie to mam wjazd.stanal na przeciwko i mnie popchnal, wiec co mialem zrobic za***alem mu w ryj.Koles prawie sie przewrocil wziolem go za szmaty i oziemie potargalem mu koszulke i powiedzialem ze go puszcze a jak mnie ruszy to go zabije.Koles sie pozbieral i pojechal.dowiedzialem sie ze nie moze tego zniesc iz dostal pry lasce.Dlaczego to pisze dlatego wlasnie ze chce uswiadomic niektorym ludziom ze jezeli kiedys dostali od kogos to teraz czuja do niego respekt a nie zawsze tak musi byc czlowiek dorasta staje sie madrzejszy i nie moze ciagle bac sie.nalezy wierzyc w siebie i w nabyte umiejetnosci.Jesli ktos przeczytal do konca niech powie co mysli na ten temat.Pozdrawiam

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze koles dobrze zrobil ze kumpla bronil sam tak robilem ale nie podobalo mi sie to ze sam tamtego goscia sprowokowales. Ja nie mam takich problemow bije sie od czsu do czasu tylko z kims jak sam chce ten koles. Sam nigdy nie prowokuje walki bo pozniej nie chcem miec przerabane na policji czy gdzies mam swiadkow ze sam chcial i koniec. A z reszta teraz tak wygladam ze malo ktory chcial by sie ze mna bic. I mysle ze tak jest najlepiej.Jak ktos ma inne zdanie to niech napisze do mnie na gg albo tu.

<<<"nie szata lecz klata zdobi czlowieka">>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Masz SOGa kolego ze podzieliles sie z nami swoim doswiadczeniem. To jest wlasnie school of hard knocks.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Twarda szkola ulicy. Kazdy z nas to przechodzil...jesli ma cie to jakos pocieszyc.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1796
Wychodzi tu temat stary jak swiat, ze psychika ma wieksze znaczenie niz muły....

"To nie sztuka zabić jeża ale kruka co go stuka... "

"To nie sztuka zabić jeża ale kruka co go stuka... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Dzieki chlopaki.Kolejnym przezyciem he to bylo ale tym razem ja dostalem po mordzie.Do szkoly chodzi gosc kumple kazali mi go zaczepic to ja zaczepilem mowie co mi tam.Gosc sie wystraszyl i ok.Wracam se kiedys ze szkoly a on siedzi na murku z chlopakami ja ide twardo i patrze na niego a on na mnie mowie co sie k... patrzysz to ten do mnie.Zdjalem torbe i bach mu strzala w ryj myslalem ze na rece pojdzie to mu nawale a on noga wjechal to ja skoln zeby nie dostac zaciagnal mi kurtke na oczy i sprzedal dwa kolana i po walce zalany krwia nie chcialem sie umarasic i odpuscilem.Ale to spotkanie nauczylo mnie bardzo wiele pierwsze to to ze nie nalezy reagowac zbyt szybko i wszystko przemyslec oraz trzymac jezor za zebami.No ale mysle ze sie odgryze ale narazie jeszcze nie jestem w pelni gotowy.

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz jaki głupi jesteś.wcześniej jak cię zaczepiał tamten koleś zplecami(wątpie bo na sucho by ci to nie uszło)toto go zapewne uważałeś za idiote i robiłes wszystko żeby mu kiedyś wdupcyć,teraz sam zachowujesz się jak tamten koleś,

Dzińdybry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
cos krecisz nie dobrze zrozumiales ale i tag zle zrobilem hehe

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Joy masz soga.heheheheheh!!!

.:DBZ TEAM:.

Pozdrowionka!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
joy pierwsze story jest ok, ale przy drugim dochodzę do wniosku, że kretyn jesteś, gość się bronił i jeszcze masz pretensje

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Wiesz dzieki za dobre slowo krytyki kretyn moze nie ale zabardzo pobudzony do niepotrzebnej konfrontacji.THX za Soga

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co, miał się gościu dać zaczepiać?

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie sie

Następny temat

Kogo najpierw bić???

Wiecej