SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje ip zostało zablokowane

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32858 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Witam czy wy macie jakiś problem na stronie czy u mnie jest coś nie tak Sprawa wygląda tak że w telefonie bez problemu mogę się zalogować na swoje konto i na stronę SWD i wszystko działa elegancko ale jak wchodzę z laptopa i korzystam z różnych dostawców internetu to za każdym razem wyskakuje mi że twoje konto zostało zablokowane A twój numer IP jest zbanowany Nie bardzo wiem o co chodzi bo w telefonie korzystam z dokładnie tego samego ip co na laptopie a w laptopie jest Ban a w telefonie nie


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-12-09 15:22:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
To musisz pytać na SWD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
SWD

Nie masz bana na IP, na pewno nie na to IP ,z którego obecnie korzystasz.

Proszę prześlij więcej informacji, według instrukcji z podwieszonego tematu o zgłaszaniu błędów (print screen, info o przeglądarce i wersji, systemie , info z adresem IP podeślij na pw lub admin<małpa>sfd.pl)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem na telefonie

Następny temat

Niedozwolone znaki

Wiecej