SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeFotki - redukować dalej ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
Witam
Mam 17 lat i pare miechów temu wyglądałem jak beczka. Zajrzałem na SFD i dzieki temu forum udało mi się napisać dietkę, dobra suple i trening - za co jestem bardzo wdzięczny.

Jestem po cyklu redukcyjnym, w którym schudłem 12kg. NIestety strwało to jak dla mnie zbyt długo gdyż dużo testowałem i ekperymoentowałem. Masowałem tez przez pewnien czas na początku ale zobaczłem, że jestem za tłusty. Cwićzyłem 4x tygodniowo na siłowni (trening siłowy) + bieganko na czczo i 3x miałem trening boksu :P

W tej chwili systuacja przedstawia sie tak:
Waga: 72kg
Wzrost: 174-175cm
Biceps: 32cm
Klatka piersiowa: 96 cm
Biodra: 85-86 cm
Łydka: 41cm
Udo: 55-56cm

Rozpoczełem koljną, tym razem wakacyjną redukcję i mam nadzieję ze uda mi się zrzucić jeszcze 10kg. Tylko nie wiem czy 10kg wystarczy zeby pozbyć sie tych dużych ud, brzuszka i spokojnie rozpocząc masowanie ????

Obecne zdjęcia:
http://jarviz.w.interia.pl/1.jpg
http://jarviz.w.interia.pl/2.jpg
http://jarviz.w.interia.pl/7.jpg
http://jarviz.w.interia.pl/13.jpg - samarka na brzuchu
http://jarviz.w.interia.pl/12.jpg - i samarka na klatce :P


Czy starczy mi odchudzania jesli zrzuce jeszcze 10kg ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Na twoim miejscu zacząłbym masówke ale uważał z węglami.A powiem ci że uda nie wyglądają na tłuste,powiem więcej,wyglądają najlepiej

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2006-07-23 00:22:47

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
zaryzykowlabym mase

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
masa ale beztluszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tylko ze ja bym robil mase pod warunkami
a) dieta delikatnie na + na dobry poczatek 150-200
b) robisz a6w bo ten brzuch nie zaciekawie wyglada

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
"Waga: 72kg" "Wzrost: 174-175cm" (max najmniejsza waga dopuszczalna z tego co pamietam to 67.5kg do tego zwrosu)
co tu kur...redukowac z kad ten pomysl niedlugo bedziesz mial niedowaga, mam podobnne wymiary (waga i zwrost)...lepiej wez sie za porzadny trening i diete niskotluszczowa bo nic z tego nie bedzie...mnostwo areobow, 4 razy silka po 1.5 pol godzinki i beda z ciebie ludzie a nie odchudzanie....odchudzanie jest dla lasek a redukcja dla miesniakow z jakas iloscia tluszczu...a Ty na miesniaka mi nie wygladasz...czyli ty sie odchudzasz - rzuczas mase....a redukcja nie polega na chudnieciu tylko na pozbywaniu sie tkanki tluszczowej przy minimalnym katabolizmie miesni...pozdr i powodzienia PS zastanow sie co robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
Chciałbym sie najpierw dobrze zredukowac a potem jak kazdy chudzielec (bez przesady :D) zacząc masę.

Brzuch to bez wątpienia najsłabasza moja strona. Nie robiłem jeszcze weidera a musze zacząć. Ale czy to przyspieszy zrzucenie balastu z brzucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
6 weidera podobno daje pozytywne rezultaty, lecz nie wiem bo nigdy nie robilem (wiem tyle co mi kumple mowili) na ogol to kazdy sie masuje a potem rzezby a ty chcesz sie doporowadzic do anoreksji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
Wiem. Dlatgo też nie to że sie odchudzam ale redukuje powolutku tłuszczyk. Uważam z treningiem i biore jakbłko krety jak antykatabolik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
"jestem po cyklu redukcyjnym, w którym schudłem 12kg." i mam "Biceps: 32cm" czlowieku ty nie masz co redukowac wez sie za trening....jak schudniesz kolejne 10 kg to bedziesz mial pelno skory i nic pozatym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
big_ameno troche sie nie zgadzam ze wycinka dla mieczakow bo od pon sam na nia ide hyh ale co fakt to fakt problem w twoim wygladzie nie polega na tym ze jestes gruby tylko na tym ze nie masz miesni.
Co do a6w- dobry trening tylko troche slabo dziala na dol, ale abs2 nie dasz rady, pozatym boczki ci odstaja itp wiec sie przyda areobik. Co do biegania w dni nie treningowe + niedziela dla pelnej regeneracji.
Co do trneingu juz mowilem na mase dobry.
Co do diety delikatna na mase.[ nie biez przypadkiem dla hardgeinerow]
a jesli schudles 12 kg to wczesniej moglo faktycznie za ladnie to nie wygladac.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
"dla mieczakow" mialem na mysli mieśniaków....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I'm-nowe foty strona 7,8

Następny temat

4 tyg przed zawodami

WHEY premium