SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja walka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postanowiłam się odchudzać. Kolejny już zresztą raz ale tym razem juz ostatni... Do wakacji zostało jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję że mi się uda Będę stosowała dietę 1200-1500kcal + jak najwięcej ruchu i sportu którego i tak mi nie brakuje. Żeby skóra była fajna, jędrna i cacy robię sobie masaże oliwką wyszczuplającą. Echm.. na cellulitis naprzemian zimne i ciepłe prysznice, kończąc zawsze zimnym Aha bo bym zapomniała mam 174cm i 60kg... Zastanawiam się nad stosowaniem jakichś środków wspomagających odchudzanie i przyspieszających redukcję tk. tłuszczowej. Polcacie jakieś?
Raz w tygodniu chodzę na treningi siatkówki i na basen. Codziennie 45min na orbitreku i ok. następnych 45min ćwiczeń siłowych z rozciąganiem. Robie się ciepło to dojdą też biegi. Tak 3 razy w tygodniu po godzinie chyba wystarczy??

Mój dzisiejszy jadłospis :
śniadanie: płatki zbożowe z mlekiem,
jabłko,
2 kostki czekolady,
zielona herbata
obiad: ryba gotowana na parze,
surówka,
woda,
kolacja: 2 kromki wasy
jajko gotowane na twardo
woda

Dzisiaj jestem już po 2 godzinach basenu. Zaraz zabieram się za 45min na orbitreku, potem jakieś 1,5 godziny tańca (I'm lovin it! ). 20 min ćwiczeń na brzuszek, rozciąganko i finito
Co o tym myślicie? Uda mi się schudnąć w ten sposób? Jak ktoś się przyłacza to jestem otwarta Czekam na opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No waga napewno poleci... ale wydaje mi się że w większej mierze to ty stracisz przy takiej diecie i takich ćwiczeniach tkanki suchej niż tłuszczowej. Coraz częściej na plaży spotyka się niby szczupłe dziewczyny, a jednak ich brzuchy nie wyglądają najlepiej, mają je zazwczyaj dobrze zatłuszczone, a chyba nie o to chodzi. Niektóre na szczęście są bardzo cacy i mają niesamowite brzuszki mmmm sama słodycz . Pewnie zaraz jakiś "expert" odpowie Ci na Twoje pytania i da miejmu nadzieje kilka przydatnych rad które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale przecież mam ćwiczenia aerobowe i duużo ruchu to chyba wtedy mi się będzie spalał tłuszcz i będą się wyrabiały mięśnie?? To jak to w końcu jest bo ja nic już nie rozumiem....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No tak to jest... że jesli się ćwiczy ze zbyt dużą intesywnoscią to zamiast tłuszczu pali się mięśnie i własnie dlatego tyle się słyszy że ktoś zaczyna ćwiczyć i zaraz rezygnuje bo nie widzi efektów, a jak widzi to bardzo marne, więc sobie odpuszcza i mówi że to nie dla niego. Bardzo duże znaczenie ma odpowiednia intesywnosć ćwiczeń i dieta, no przynajmniej w takim przekonaniu zyje i sam się przekonałem na własnej skórze, że aeroby + dieta dają bardzo dobre skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To powiedz mi co robię źle ? Mam zmodyfikować dietę czy ćwiczenia? Tylko raczej nie chciałabym rezygnować z ćwiczeń i sportu bo to całe moje życie No może nie do końca Ale to dla mnie bardzo ważne... Echm to co z tą dietą mam zrobić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Gdybym się Agniesiu znał to bym Ci pomógł , ale że nie czuje się na tyle komeptentną osobą żeby móc Ci udzielać istotnych dla Ciebie i Twojego zdrowia odpowiedzi (tymbardziej ze masz 14 latek) to sie powstrzymam . Musisz cierpliwie poczekać na znawców z tego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenia - zła kolejność : zawsze najpierw rozgrzewka i rozciąganie, potem ćwiczenia siłowe, potem ewentualnie ćwiczenia aerobowe. Te ostatnie równie dobrze (a nawet lepiej) wykonywać na czczo przed śniadaniem w dni wolne od ćwiczeń siłowych.

Dieta - fatalna : za mało kalorii (z tego co napisałaś w żaden sposób nie wychodzi 1200-1400) , za mało posiłków (minimum 5), za mało białka w diecie, mało zdrowych tłuszczy, no i czekolada ...

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-03-27 17:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DeeJaaVuu ja mam 15 lat

Tyka to co byś zrobił z moją dietą ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie

Następny temat

nie wiem jaki

WHEY premium