SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja recenzja mini domowa siłownia

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


Witam wrzustkich posiadaczy sprzetu MARBO SPORT i tych którzy zmaierzja nimi zostac
Planowałem zrobic sobie domowa siłownie juz od dawna,ale nie było funduszy i wybór był trudny,szukałem róznych sprzedawców n allegro,ale nie dość ze dosć drogo to sprzet słabej jakosci (chinski)
Wiec poszperałem po forum i do wyboru byl kelton vs marbo.
Wybrałem Marbo dlaczeg?
-Stosunek cena do jakości
-Bardzo dobrze i stabilnie wykonane
-chwalone przez userów
-bardzo duzy wybór sprzetu
-Sprzet wytrzyma wiecej niz napisane na papierze m innymi gryf wzmacniany i rack bardzo stabilny
-Dobre bo Polskie
Ok to tyle wstepu teraz pokarze wam co sobie zafundowałem
Nie żałowałem pieniedzy,bo miała byc to domowa siłownia wiec wydałem 2300 zł w tym przywóz gratis

Zaczne od najweikszego i najlepszego

1Rack
Bardzo stabilny i wyrzymały,mocny profil,żucałem na niego ciezar 150 kg z około 50 cm i ani drgnał,mysle wytrzyma wiecej niz te 550 kg testowane prze producentów.
Duza mozliwosc regulacji pretów,praktycznie co 10-15 cm,bardzo wygony sposób.
Bardzo wygodny i szeroki drazek,który jest zamocowany z przodu klatki,dobrze dobrane chwyty mozna złapac nachwytem,pochwytem jak i młotkowo co barzo cieszy
Klatka mogła byc troszke wyższa o jakies 20-30 cm,rzy podciaganiu można zachaczyc noga o ziemie,pownno byc sie cały czas w zwisie,
Generalnie rack bardzo dobra sprawa wybralem go poniewaz sam cwicze,a przy robieniu przysiadów mozna sztange rzucic na klatke.
Sprzet bardoz dobrze zapakowany,troche czsau zajmuje skrecenie no ale jest to duuuzza klatka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
No niestety w kurzu cwicze,w piwnicy vtroche wilgoci it,alejest piecyk ktory ogrzewa caly dom i jest cieplo.Co do filmu w wolnej chwili sprobuje nagrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


duł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


drazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


2.Ławka Marbo Semi Pro
Bardzo stabilna ławka regulowana mozna doczepic do niej modlitewnik jak i prase do nóg,komfortowa regulacja 4 stopniowa,mocny profil,ładny kolor tapicerki ,który przypasowł mi do gustu,Polecam mozna zrobi na niej prakytycznie całe ciało dozycajac prase i modlitewnik.Po raz kolejny bardzo dobrze zapakowany sprze zero zadarc na tapicerc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


3.Modlitewnik
Kupiłem go w promocyjnej dopłacie do ławki za 40zł,dlatego najlepiej wziasć tą ławke i modlitewnik jest 20 zł tanszy
Bardzo wygodny i łądny kolor tapicerki,szeroki rozstw,mozna swobodnie rozłożyc ramiona,oczywiscie mocny profil,tez zero problemów z zadrapaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


4.Prasa do nóg
Duza i stabilna prasa,testowałem na niej 150 kg i wytrzymała,wiecej nie próboweałem,świetnie pasuje do ławki,wygodne oparcia na nogi,poziom regulacji mi jedynie ni pasuje za wysoko siedzi w ławce,i nie jest na rowni z ławka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


5.Gryfy
Gryf 216 cm wzmacniany
Na pierwszy zut oka bardzo dobrze wykonany,ruby,długi w miejscu na teleze,mozna rególowac i powiekszyc co cieszy,Testowałem na nim całe obicazenioe 230 kg i tylko leciutko sie zgiał,mysle ze podnad 300 kg wytrzyma spokojnie,rydełkowany uchwyt tam gdzie powinien byc,niestety zaciski sprezynowe to totalna tragedia wytezymały rpatem 10 kg,musiałem dokupoic nakrecane.Te zaciski to totalny niewypał wogóle niepasuja.
Hantle 54 cm
Bardzo stabilne,grube i przede wszyskim wygodne,mozna ciezaru dowalic ze wzgledu na wytrzymałosc jak i długosc gryfu na obciazenie,niestety po raz kolejny zaciski katastroflane,przy wyciskaniu spadł mi talerz na ziemie,musz dokupic 4 sztuki krecanych,hantle sam w sobie super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


gryf w całosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


sprezyny vs nakrecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


6.Obciażenia
1kg 4 sztuki
Wilkosc dobra,waga raczej tez porównywałem porównywałm z kg maki która wazyłem na wadze kuchennej,grubosc tez niczego sobie,plus to wygodny chwyt z otworami w środku
10 kg
Tak samo jak w przypadku 1kg krazek móglby byc ciutke chdszy,
20kg
Równiez tak samo jak poprzednich przypadkach i tez talez ciut za gróby i szeroki,porównanie z hektorem,lecz hektor wydaje sie byc lzesjszy swidczy to o tym ze jest tam mniej niz 20 kg,a w marbo idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330


1kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja sprzętu: MH-L003, mw-g180

Następny temat

recenzja sprzetu

WHEY premium