SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Akurat po operacji typowych boli nie miałam, ale profilaktycznie około 400mg, jak boli dojść do 1g. Ja w sumie dostałam na urodziny chyba z firmy Swanson i tam akurat było 400mg, brałam jedną tabletkę. Wielkiej różnicy nie widziałam, ale tak jak mówie typowo na ból to nie było, a raczej takie pooperacyjne "zalecenie" lekarza.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
blue_hope
Akurat po operacji typowych boli nie miałam, ale profilaktycznie około 400mg

Tak więc wystarczy 2 kapsułki tego specyfiku i profilaktycznie będzie dobrze tak?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sprawdz na sobie, być może to będzie odpowiednia dawka :)
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Ale jak mi nic nie boli to jak mogę stwierdzić że taka dawka będzie dobra?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Tutaj nie ma większej różnicy.

https://potreningu.pl/articles/5737/boswellia-serrata--kadzidlowiec-indyjski 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Profilaktycznie nie trzeba zwiększać mocno dawek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Super. Także biorę to i jadę kilka miesięcy .
Dzieki
1

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jeśli to tylko profilaktyka, to wiadomo, ciężko określić, czy pomaga, ale na pewno nie zaszkodzi
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, nie da się stricte ocenić tego czy pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Witam ponownie. Nie będę zakładać nowego tematu a chcę zapytać kilka rzeczy. Rok miałem bardzo ciężko gdyż był mój ślub. Potem szybko kupno mieszkania i remont i to trwało rok czyli kilka treningów opuszczonych jedzenie w biegu albo wcale i ani masy dobrej nie zrobiłem ani redukcji która planuje po urlopie zakończyć. A teraz już nie mam planów większych więc chce po lecie zacząć masę. Trening zrobię push pull. Wskoczę na lekki plus w diecie i będę stopniowo zwiększać. Ale chcę coś wrzucic extra tzn podstawa to kreatyna mono? Czy może jakaś nowsza mocneijsza?
I coś do niej żeby ładnie weszło ale nie wiem co można dodać bo nic nie próbowałem tylko ostatnio właśnie Arginine i cytruline i pompa była ale chyba nic więcej. Teraz chcę coś dobrego więc podzielcie się opiniami co można wrzucić do kreatyny? Bo ważę jakiesn80 kg i źle się czuję że za mało a redukcja też na sucho więc ciężko i narażone starczy.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zachować kompromis między ładną sylwetką a jedzeniem słodyczy i tłustych mięs?

Wiecej