SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja się z tym zupełnie nie zgodzę. Robisz redu - wchodzisz w deficyt, nie zero. I schodzisz z zerowego - 300, wystarczy. I później schodzisz, albo dodajesz aktywności, ew. rotację węglami, gdy przychodzi zastój, a nie co tydzień dodawać coś, bo to bez sensu.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Schodzenie na ślepo co tydzień nie ma sensu. Kalorie obcinać należy w zależności od efektów, czyli zmian obwodów ciała.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Tak tak dziękuję za przypomnienie jestem tego świadomy ten tydzień to tak wypaliłem aby podać przykład. Także jak będzie potrzeba ucinam 300 kcal z węglowodanów .

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tutaj nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba robić, chcesz poprawić parametry sylwetki, to ujemny bilans, nie kiwanie się na zero. Natomiast jak ujmiesz te 300kcla pokaż jak przedstawiać się będzie makro.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Witam po tygodniu redukcji. Byłem na bilansie zerowym czyli 3400 kcal i moje dane były takie
Waga 92 kg
Wiek 27 lat
Klata 115 cm
Biceps 43,5 cm
Udo 61 cm
Łydka 38,5 cm
Pas na wysokości pępka 92 cm
A teraz zeszło że mnie 2 kg masy ciała i wszystkie obwody zostały poza jednym tzn pas. Gdyż z pasa zeszło 2 cm. I teraz jak? 2 kg mniej i 2 cm w pasie więc odejmować coś z kcal?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Skoro leci tzn że to nie jest Twoje zero. Ja bym tak zostawił i dalej redukolal tak jak do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie, dopóki spada, zostawiasz kaloryczność, jak będzie zastój można ująć, albo dodać aktywności.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Jak wcześniej wspomniałem często jadłem słodycze i fast foody także wystarczy że to zabrałem i kilka Kcal ładnych zeszło do tego bilans zerwy i coś ruszyło . I ogólnie każdy u mnie w rodzinie to chudzielec sam zacząwszy przygodę z siłownia miałem na wadze 65 kg także rodzinnie jestem szczupły i mam naprawdę szybka przemianę materii . Także przytyć jest mi ciężko ale zrzucić dużo lżej. Dlatego nigdy nie robiłem redukcji gdyż strach przed chudością zawsze miałem w oczach hehe dopiero teraz chce zrobić ładna sylwetkę i estetyczną a potem spokojnie do przodu żeby się nie zalewać tak jak teraz


Zmieniony przez - zagur32 w dniu 2018-03-11 11:48:42

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Ale zrozum skoro leci to 3400 nie jest Twoim zerem . Tylko dobrze się wystrzeliłeś co do redukcji albo nawet i za bardzo masz odcięte kcal.


Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 11.03.2018 13:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Otóż to - waga leci, jesteś na minusie, chyba, że jesteś chory, to inna kwestia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zachować kompromis między ładną sylwetką a jedzeniem słodyczy i tłustych mięs?

Następny temat

Redukcja - wzrost wagi

WHEY premium