SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja półroczna masa. Efekt mizerny. 20' BF. Z 69kg do 81kg. Rekompozycja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Cześć

Słuchajcie, od ostatnich tygodni czuje że mój organizm ma już dość spożywania tak dużej ilości kcal, jedzenia po pół kuraka dziennie, 6 jajek, 2 serki wiejskie itp. Czuje że potrzebuje przerwy i zrobiłem ją przez jakiś czas ale nic to nie dało...
Stwierdziłem że pokażę wam efekty mojej półrocznej masówki. Nie wiem, wg mnie jest bardzo średnio. Owszem przed masą praktycznie były same kości + troche fatu. Ale teraz jest troche więcej mięcha ale też dużo więcej fatu - szczególnie na brzuchu... Zastanawiam się nad redukcją ale z drugiej strony byłem na "redukcji" przez tydzien, i po tym czasie jak zeszła ze mnie woda, glikogen i to wszystko byłem normalnie prawie co szkieletem, jak przed masą...

Nie chce mi się totalnie już jeść ani ćwiczyć, troche wpadłem w taki dołek, chodze spać o 3 w nocy, budzę się o 14:00, wstaje rano to nie mam ochoty na jedzenie i siedze tak do 16, wtedy zjem cos zeby nie bylo, choć teoretycznie bym nie musiał bo nie czuje aż takiego głodu....
NIe wiem co robić... Kurde, boje sie że jeszcze strace te miesnie, to by było najgorsze.... Przed masą ogólnie też spędzałem taki tryb życia, że chodziłem późno spać i budziem sie pozno, no albo czasami normalnie wstawalem o 10 ale to nie mialo znaczenia bo tez mało jadłem, z 3 posiłki dziennie.... Trener mi powiedzial ze robie slabo intensywne treningi, wiec przeszedlem na split i faktycznie byly lepsze efekty, bo chyba bardziej styrałem dany miesien i w ciagu miesiaca byly lepsze efekty niz po 3x w tyg fbw, tak czy siak.... podobno jestem wrażliwy na kortyzol, tak mi trener powiedzial, i cos w tym jest, bo chyba produtky o wysokim ig mnie zalewaja.. Choc niby jestem ekto i mam szybki metabolizm... a moj metabolizm jest raczej inny, bo jest jakis dziwny skoro jak wstaje to nie chce mi sie jesc... nie?

Oto moje zdjecia, zaczynajac od początku masy:

A no bo potem zapomne, w kg to było tak, przed masą 69kg, w ciągu 3 miesięcy wbiłem z 69kg do 77kg, potem kolejne miesiace lecialo tez w miare szybko ale pod koniec juz wolno, nie jadlem tak duzo bo sie ogarnalem z kaloriami odkad zobaczylem swoj wielki bebzon pod koniec dnia, zaczalem jesc malo po jakies 3300kcal, wczesniej jadlem po 3700kcal, 5g wegli, ale to chyba byl blad.... Bardziej sie zalalem niz zrobilem miesnie. W lipcu bylo 79kg i lecialo wolno, teraz jest jakies 81kg... ale te ostatnie 3 kg wbilem 1kg na miesiac..

Oto foty:
1 czerwca 2014:


30 czerwiec 2014:


1 listopad 2014:
Efekt mojego rozepchanego od tej diety żółądka, i zalania, zdjecie pod koniec dnia, zawsze mam ogolnie taki wydety brzuch ... pewnie tak rozepchalem zołądek... eh


15 listopad 2014:
ostro zalany:


30 listopad 2014 : jakies 10 dni redukcji, zeszlo ze mnie wszystko itd:


oponka, aktualnie jest lekko większa...


14 grudnia..2014

14 grudnia nogi 2014:




I TERAZ
AktualnE ZDJECIA FORMY na czczo(w trakcie swiąt :P) :










Powiedzcie mi tyle, domyślam się że 90% doradzi mi redukcje i skończy się temat, ale ja chce wiedzieć co się stanie gdy nie bede jadł wystarczającej ilości białka? Serio wydaje mi sie że przez najbliższe miesiące nie utrzymam 2g białka/kgmc, czyli 160g białka.
Mam ogólnie nietolerancje laktozy i ciezko mi jesc twarog, jedynym rozwiazaniem to serki wiejskie, ale po nich i tak mam gazy... mimo wszystko jadlem je bo inaczej nie wiem jak utrzymac te bialko.
Jadlem tak jak pisalem dziennie po 500g kurczaka, 6 jajek, 2 serki wiejskie, mam odżywke białkową i chyba ona mnie czesto ratowała...


Pytanie do was. Co mam robić? Jaki trening mam robić mimo ze mi sie totalnie nic nie chce.... Czy jest sens cwiczyc skoro nie mam totalnego apetytu na jedzenie? czuje ze moj organizm ma juz za duzo fatu i chce sie go pozbyć.... po redukcji zostanie ze mnie szkielet, co myslicie na temat rekompozycji? Czy jest opcja ze bede jesc w miare duzo bialka, ale powiedzmy te 1g bialka zwierzecego. troche wegli i troche tluszczy i cwiczyc + biegac po treningu z nadzieja na spalenie fatu i utrzymanie, bądź zwiekszenie miesnie (jestem poczatkujacym? podobno to mozliwe).

Sam juz nie wiem co robic, nie chce tez tu za duzo pisac.. pytajcie mnie o cos.... Cwiczylem FBW ogolnie od poczatku, potem 1 miesiac splita i po splicie widzialem dobre efekty, pradopodobnie na fbw nie bylo to tak bardzo intensywnie jak powinno, ciezar ciagle taki sam bralem, sila stała.... tez to byly diwne czasy.... bardziej sie zalewalem niz robilem miesnie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Nie zakładasz przypadkiem drugiego podobnego tematu ?
Co masz zrobić wy redukować tłuszcz , zacząć trenować jak mężczyzna czyli ćwiczenia na wolnym ciężarze. Masz nie tolerancje to nie jedz tych produktów, jeśli jak piszesz nie chce Ci się to po co piszesz ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Tak tyle ze nie mam juz apetytu zeby jesc tyle bialka czy w ogole kalorii. A podobno przy redukcji trzeba utrzymac te wysokie bialko. Nie wiem co robic, patrze w lustro dzisiaj to w sumie nie jest tak zle, i moglbym masowac...

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 17:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Jest źle tyle Ci powiem mieśni malutko za to dużo tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
No właśnie dlatego co źle robiłem? Pół roku męczarni , wpychania w siebie jedzenia, cwiczenia po 2h na silowni, moze owszem nie tak intensywnie ale kondycja mnie ograniczala, teraz dopiero dochodze do maxow i zaczynam sobie zapisywac wyniki zeby potem progresowac. Co wiec robic? Cwiczyc normalnie split jak cwiczylem i jesc tyle ile chce(w sensie malo w moim przypadku), z nadzieja na rekompozycje?

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 17:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Jak widac sam nie umiesz , może czas by komuś powierzyć ćwiczenia i diete? Sami nie dostrzega własnych błędów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Z tego co napisales srednio lubisz treningi na silowni (split), moze zmien sport na taki ktory będzie cie krecił bo to jest najwazniejsze zeby czerpac z tego radosc bo jak to cie meczy ( trening dieta) to moze poszukaj innej drogi , bieganie , cross fit, sw itp itd

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-02 17:47:58

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-02 17:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Nie zgadzam sie, lubie silownie, nie wazne jaki to trening lubie go robic, nie lubie jedynie swojej kondycji, choc to tez nie do konca jest prawda.
Chce cwiczyc, w planie mam rekompozycje, bede cwiczyl, jadl malo i liczyl na to ze spale fat ale zrobie troche miesni.
Patrzylem dzisiaj w lustro to w sumie duzy jestem i malo brakuje to finalu jaki chce osiagnac. Bardziej chcialbym mice jedynie lepszy zarys miesni, w sensie klatki itp

Poczekam jeszcze na inne odpowiedzi


Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 18:30:29

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 18:30:49
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na zmianę ... Redukcja 2015- bodzios861

Następny temat

Redukcja / Reverse

WHEY premium