SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja opinia o stojakach mh-s001

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OXYTONE z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Witam!
Zakupiłem sobie kilka dni temu te o to stojaki:

http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-stojaki-pod-sztange-2-sztuki-s001.html

I teraz muszę powiedzieć co myślę o tych stojakach.
złożyłem je wszystko ładnie pięknie, fajne stojaki.Zaniosłem je na siłownie i robię trening nóg jak to zawsze tego dnia. rozstawiłem stojaki i położyłem na nóżkach po 20kg na każdym żeby je trochę ustabilizować bo same z siebie są mało stabilne. Gdy na rozgrzewkę założyłem 50kg to się telepały jakby tam było conajmniej 100kg. już od 50kg w górę gdy dokłada się obciążenie trzeba bardzo uważać, a gdy jest powyżej 90,100kg to trzeba się ze stojakiami obchodzić jak z dziećmy bo wyglądają jakby się telepały ze strachu.. każde dotkniecię ich powoduje niestabilność i to dość dużą.. skończyłem na 140kg bo już to było niebezpieczne.. Przykro mi to mówić, ale zawiodłem się. Stojaki te mogą chyba konkurować jedynie z chińskimi, bo takie mają właśnie wykonanie. Naprawdę przykro mi mówić takie rzeczy o sprzęcie tej firmy, ale jeżeli wasze sprzęty mają być kupowane w ogromnych ilościach przez ludzi ćwiczących na siłowni, takie sprzęty nie mogą wychodzić do sprzedaży.

TO JEST TYLKO MOJA OPINIA, A CHYBA MAM PRAWO JĄ WYRAZIĆ,SKORO JESTEM UŻYTKOWNIKIEM TEGO SPRZĘTU.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw: MH 10+; stojaki, ławka, modlitewnik, obciazenie, gryfy

Następny temat

Ławka MS-L006 / Modlitewnik MS-A001 + Obciążenia - > Recenzja

WHEY premium