SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja mała roczna przemiana ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Tak na wstępie Witam wszystkich forumowiczów. Chciałem wam krok po kroku
opisać moją dopiero się rozwijającą i zaczynającą przygode z siłownią.


Może zacznę od początku i się przedstawie.. Nazywam sie Rafał, mam 16 lat
(za 4 miechy wybije 17) trenuje na codzień od 4 lat akrobatyke uliczną i skacze salta
pod pokazy na róznych imprezach/otwiarciach itd.
Miekszam w Rzeszowie - moje miasto rodzinne.Należę do grupy typowych ektomorfików i mam duży/ciężki uklad kosnty po ojcu (szerokie biodra itd).
W młodości byłem zawsze lekko niższy od rówieśników. Przez ten czas od poczatku gimnazjum
mój wzrost niesamowicie poszybował w góre z chłopca, który był 170-cio centymetrowym i 50-cio
kilogramowym chucherkiem stałem się 186-scio centrymetrowym patyczakiem o wadze 65 kg! Myślę, że
ta waga i tak była wyższa dzięki umieśnieniu nóg po sportach jakie trenowałem w młodości
stąd też smiech moich kolegów na moje "nogi jak u konia" przy budownie typowego patyczaka.
Byłem zawsze bardzo szczupłym chłopakiem, nie przeszkadzało mi to, dopiero z wiekiem
gdy koledzy brali się za żelastwo i widać było u nich efekty gołym okiem postanowiłem
się wziąść za siebie. Luty 2013r: Pierwszy gainer (Mass Atacker 3.5kg), pierwsza kreatyna (mono z olympu),
dobra dieta i przykladanie się do systematycznych treningów pod okiem doświadocznonych
starszych kolegów z klubu. I tak zleciały pierwsze dwa miesiące a waga pokazała już 10 kg więcej:)
Byłem wtedy zmasowany troszke jak na akrobate, wiadomo troche spadło pozniej więc licze ze suchej
masy to przybrałem maksymalnie 4kg. No i tak po tych 2 miesiącach siłowni nastał ciepły letni klimat
odechciało się jeść a góre wzieły treningi salt na plażach,trawach etc dodam, że jadłem BCAA żeby się
dobrze regenerować po tych treningach. W listopadzie 2013 2 miesiące po moich 16 urodzinach powróciłem
do siłowni a waga pokazała 75kg więc waga zaczeła iść samoisinie z wiekiem. Zaczeły się ostre treningi
i rywalizacja z kolegami. Nie było treningu żebym opuścił i nie dał z siebie wszystkiego. Przez ten czas
waga powoli sie zwiększała stopniowo 2kg na miesiąc a dodam, że nie jadłem gainerów. Zrobiłem cykl na:
przedtreningówce pompujacej Cell Pump , monohydrancie Creamorph, białku Ostrowia WPC i na wiosne waga
pokazała już 85kg:) Obecnie ćwicze do siłowni jeszcze street workout by poprawić "mobilność" i nie zrobić
się klocem od dzwigania cięzarów. Jakby było tego mało: od listopada praktycznie nie trenowałem akrobatyki
ponieważ bolały mnie lędzwie od martwych ciągów a po 6 miesiącach siłowni czuje się o niebo pewniej w "powietrzu"! Na marginesie chciałbym dodać, że mój maks na klatke poprawił się w 4 miesiące o 30kg:) z 80kg na 110kg

Z tego co już od dawna zauwazyłem mam "gen" do pleców oraz nóg, które zdecydowanie szybciej mi się zbudowały
niż cała reszta.Niżej podrzucam moje fotki przed siłownia i teraz po tych 6 miesiącach. Zanim skomentujesz
lub skrytykujesz chce ci dać do zrozumienia, że to dopiero mój początek i myśle, że za rok napisze podobny
post ale będe już w innym "miejscu";)

JAKBY KOGOŚ INREROSERWAŁO TO TUTAJ LINK DO NASZYCH/MOICH FILMÓW (AKRO):
Adrenaline Motion Team - Rzeszów

POCZĄTKI:


POWRÓT PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE:


AKTUALNIE:


Zmieniony przez - Jonky97 w dniu 2014-05-31 19:24:06

Zmieniony przez - Jonky97 w dniu 2014-05-31 19:24:17

Zmieniony przez - Jonky97 w dniu 2014-05-31 19:28:20

Zmieniony przez - Jonky97 w dniu 2014-05-31 19:29:15

Zmieniony przez - Jonky97 w dniu 2014-05-31 19:38:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5199
Co tu dużo mówić, dobre początki :) Sam wiem co to znaczy 186cm i 65 kg %) Będzie coraz lepiej :)

Chudzina, padlina... :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
ale jaka przemiana? poprostu dojrzewasz jak niby miałes wygladać mając 13 lat - jak dziecko ? teraz robi z ciebie sie facet i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
super sylwetka , a akro miazga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
@panalbin

Mój brat jeest wyższy ode mnie i waży niecałe 70 kg więć ma podobne proporcje do moich sprzed ćwiczeń a każdy często porównuje jego sylwetke do moejej "gdybym nie ćwiczył" więc myśle ze ta waga ponad 80kg nie przyszła tylko z wiekiem. Dodam, że wujkowie (30-40 lat)są mega chudzi ;p

Zmieniony przez - Jonky97 w dniu 2014-06-01 11:12:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GokuGym ,, Jutra nie będzie"

Następny temat

Moja przemiana. Bardzo proszę o ocenę wielkie dzięki za miłe i złe słowa

WHEY premium