SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja kobitka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Siema wszystkim , od ok 3 tyg moja Piękna robi trening który dla niej ułożyłem wygląda mniej więcej tak
Krokodylki (burpees), Przysiady, wykroki, hip thrusty, przysiady sumo to robi po 6 pow w 5 stacjach z przerwą od 30 do 45 sek
Po tym robi krótką przerwe i robi planki, vacum, pompki
Pare dni temu zamówiłem jej komplet 4 gum do ćwczień o różnej mocy więc dorzuciłem jej z nimi dwa ćwiczenia które robi po wszystkim wymachy nóg w tył po 12 pow na noge 2 serie i wymachy nóg w bok 12 pow po 2 serie
Główny cel zrzucić parę kg i wysmuklić nogi pośladki i brzuch.
Trzyma dietę pilnuję ją z tym, głównie nie je śmieci i odżywia się zdrowo.

Co byście zmienili albo co dorzucili żeby to mialo ręce i nogi, jak dla siebie potrafię ułożyć wszystko bo wiem jak działam i co jest dla mnie najlepsze ale dla dziewczyny trochę ciężej. z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
a czemu ciężej? Plan dla kobiety może wygladac identycznie jak dla Ciebie, różnica będzie tylko w ciężarach podnoszonych przez Was.
Korekcie ulec mogą pojedyńcze cwiczenia,co może wynikać z indywidualnych preferencji ale zastąpienie jednego ćewiczenia to nie jest chyba problem?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Z tą różnicą, że ona trenuje sobie w domu nie na siłowni i nie ma ciężarów wszystko z masą własnego ciała. No dobra skoro jest git i bez róznicy czy dla mnie czy nie to sobie poradzę ;) dzieki

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
wklej z ciekawosci
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
2-3x w tyg robi takie stacyjki
Krokodylki (burpees)
Przysiady
Wykroki
Hip thrusty
przysiady sumo
Wszystko po 6 pow, jedno ćwiczenie po drugim, i całość powtarza 5 razy z przerwami od 30 do 45sek
Po wszystkim robi wymachy nogami w tył z gumą po 12pow na nogę 2 serie
I wymachy nogami na boki z gumą też 12 pow na nogę w 2 seriach
Na koniec robi spięcia brzucha 15x3 vacum 3x30sek pompki 10x3
Na koniec się rozciąga, roluje.
Całośc zajmuje ok 30 min

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
co to vacum? chodzi Ci o ćwiczenie przepony?

co do planu,trochę rzuca się w oczy przewaga ćwiczeń na dolną połowę ciała nad górą. Osobiście do tych obwodów dorzuciłbym ze 2-3 ćwiczenia na górę ciała, np pompki(które robi potem), inverted rows/przyciąganie gum w siadzie, i unoszenie ramion przy pomocy gum. Jedne z przysiadów może zamienić na wykroki.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Żadnych z przysiadów nie musi zamieniać bo ma po za nimi wykroki :P ok coś się wykombinuje :) dzieki

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
pomyłka,miało być na bułgary ewentualnie wysoki step

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór prasy do lawki

Następny temat

Którą ławkę wybrać ?

WHEY premium