SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja historia z kulturystyką fotki przemiana !!!no doping!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
wakor
Dobra forma ale niestety z jakże wielkim bólem serca muszę przyznać że kiedyś miałeś lepszy brzuch


1
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 324

Mase robie!

...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 324

Mase robie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
to jest galeria autora tematu, swoje fotki wstaw do tematu ogólnego: https://www.sfd.pl/KTO_JAK_WYGLADA_VOL_II-t1013992.html 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Trochę aktualnej formy;) To już 10 lat na forum SFD.Chyba się zestarzeje z SFD;)
































Zmieniony przez - patryk2703 w dniu 2018-01-14 00:12:42
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Idziesz w dobrym kierunku.


Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2018-01-14 15:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 324
Ja bym raczej powiedział że lepszego kierunku nie ma, chociaż każdy ma swoje zdanie.
2

Mase robie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47504
Witam! Piekna forma!
Nie mam nic przeciwko dopingowi choc sam utożsamiam się z Twoimi poglądami w tym temacie i również podobny czas trenuje w taki sposób.
Pozdrawiam serdecznie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 5103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78219
Cześć Patryk!
Słyszałem co nieco o Tobie i jakby nie było, wśród wielu wzbudzasz kontrowersje. Nie wiem jednak dlaczego bo nie chce mi się wertowac blisko 50 stron.
Niemniej jednak, sylwetka godna najszczerszej pochwały i uznania.
Pięknie! Sam kiedyś tak chciałbym wyglądać.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-01-15 19:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1768
tomaszS
Cześć Patryk!
Słyszałem co nieco o Tobie i jakby nie było, wśród wielu wzbudzasz kontrowersje. Nie wiem jednak dlaczego bo nie chce mi się wertowac blisko 50 stron.








Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-01-15 19:14:39

Przez "walkę z dopingiem" buzią, publicznie, z nazwiskami w tle... Do tego dodaj publiczne (YT) potyczki słowne (nieprzebieranie w słowach - są filmiki z "rozmów telefonicznych")... dla mnie dziecinada. Gdybyś tego posłuchał, to miałbyś przed oczami pyskówki z piaskownicy między szczylami.
Na co to wszystko, po co to wszystko?
Nie można było wzorem ostatnich tu zamieszczanych wpisów Patryka - grzecznie od początku pracować nad ciałem bez tego całego 'szumu'? Można było. Efekt jest taki, że nic się nie zmieniło w sensie "eliminacji" dopingu, a został tylko syfek w eterze.
Patryk po prostu wybrał budowanie popularności tą "walką" z dopingiem po nazwiskach, a nie popularności wycelowanej wyłącznie w prace nad swoim ciałem. Teraz się Patryk wyciszył w temacie 'walki' na słowa. I dobrze. Widocznie stwierdził, że nie tędy droga. Do tego doszły kontrowersje czy to na pewno no doping, itd... na innych kanałach udowandnia się mu kłamstwa. Istna "walka kanałów" na YT.... słowem "CYRK" :)

Aktualna forma Patryka jest świetna i g.....o mnie obchodzi, czy na dopingu czy nie.
To sprawa indywidualna, każdego "rozumnego przecież" człowieka. Bo każdy ma swój "rozum" i nie trzeba im tłumaczyć jak chłopu na miedzy.

Zmieniony przez - jafrap w dniu 2018-01-16 09:52:14

Zmieniony przez - jafrap w dniu 2018-01-16 09:54:26
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktualna forma str 24

Następny temat

Cergi nowe str.13

WHEY premium