SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja historia w jakim dziale to umieścić

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak już Ci na pw wyjaśniłem tu się podań nie składa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tak jest kapitanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
Ja Ci Tomek napiszę że to trochę takie pitolenie i doradzanie się przez neta co robić dalej.
Znam gości którzy z pasji zarabiali fajną kasę bez dyplomów, szkół i szkoleń.
Znam gości którzy pomimo szkoleń, szkół i dyplomów w pośredniku wisieli (szkoła na bdb poziomie, praktyka w stanach).
Znam dziewczynę (rodzina) która skończyła robotyke z wyróżnieniem i ... urząd pracy.

Na nic nie ma reguły! Sam musisz wiedzieć jaka droga iść, obrać kierunek i ściśle się go trzymać.
Lub brać robotę żeby nieźle zarobić, nie narobić się a wiedzę uzupełniać dla siebie.

Też chciałem być kiedyś w fit zawodzie. Zniechęcił mnie kolega po AWFie. Zdał super studia, praktyki fajne, kursy dietetyki i kulturystyki po drodze.
Odważny, inteligentny, otwarty, przystojny i przypakowany.
Pracuje w ... widociagach bo silownie wolaly zatrudnić pseudo trenerów po kursie internetowym.
Sądzę Tomku że jeśli już nie stoisz na scenie, już nie robisz doktoratu, wiedza kuleje to ... nie tedy droga.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dziekuje za Twoje zdanie. Uwazam ze obecnie na "scenie" jest wielu parobków i ludzi ktorzy sadzą brednie.Wracam do polski i zamierzam byc dobrym dietetykiem, od kilku tygodni znowu sie ucze,czytam badania,wroce do PL i mam zamiar znalezc najpierw jakakolwiek prace i rownolegle robic kursy,a nastepnie byc dietetykiem.
PYTANIE - CZY MOGE W JAKIMS DZIALE TUTAJ SIE ZAREKLAMOWAC JAKO DIETETYK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
na forum nie można się reklamować, chyba ze wykupisz jakąś formę reklamy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ominąc wkład własny do kredytu na mieszkanie

Wiecej