SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja fotka, proszę o szczerą ocenę !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez norton z działu Fotografia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim :)

Mam takie pytanie i prośbe, chciałbym aby mnie ktoś ocenił chodzi o mój skromny wygląd, chciałbym się dowiedzieć w czym mam braki, i na co powinienem zwrócić uwage podczas ćwiczeń (zdjęcie jest cienkiej jakości i niestety mam zasłonięte uda), jest to dla mnie bardzo ważne i chciałbym szczere wypowiedzi, oceńcie moje wymiary także a napisze Wam jakie naprawde mam, powiem jedynie że mój wzrost to 181cm, wage też zgadnijcie, ciekawi mnie to gdyż niektórzy na forum piszą że ich łapy maja po 42cm a na fotkach jakoś to nie widać, chciłbym sprawdzić jak ja wypadne przy takiej ocenie, oceniajcie wszystko, nawet mój wycisk na ławeczce, dobra chyba tyle dodam tylko że jestem rocznik 1980, więc czekam na pierwsze oceny, dzięki za wszystko, potraktujcie to poważnie! Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a gdzie to foto do oceny??

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm kain nie widzisz zdjęcia? moze taki chudy jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cześć

Sorki ale się zakręciłem i jakoś nie dodało fotki, teraz powinna być jush ta fotka,

Sorki za zamieszanie, pewnie macie racje nie widząc zdjęcia nawet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sog za odwage, po ostatnim dymie hehe

Musisz się skupić na rozwoju masy - skup sie na podstawowych ćwiczeniach w kulturystyce, czyli - wyciskanie sztangi leżąc + martwy ciąg na ugiętych nogach + przysiady ze sztangą. Twoim najsłabszym punktem jest klata - przyłóż sie do niej. Rób dużo wyciskań na płaskiej i w skosie. Takie małe grupy mięśniowe jak biceps, triceps czy kaptury ćwicz razem z głównymi partiami - ale zawsze na końcu. Na początku nie powinieneś sobie nimi zawracać głowy - twoim celem są szerokie plecy i jak największe naramienne. To tyle odemnie.

ps. nie garb sie tak jak na zdjęciu, bo to*****owo wygląda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
fajny krajobraz z a tobo;]


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
skoro jego klata jest slaba, to co mam powiedziec o mojej: brak?
a co do tem. :strzelam 110 kg na ławie...

jak mowi stare powiedzenie pszczol- bicepsow nigdy za wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 866 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8323
wedug mnie klatke ma wporzo (acid jaki slaby punkt???)
bicepsy tez widze wyrzezbione nawet ale tak ciezko okreslic dokladnie (nie wiem jak tripol)
wedlug mnie powinienes poszerzyc barki, kaptury, najszerszy.
jest b.dobrze 3m sie i pakuj dalej
co do wyciskania na lawie hmmm strzele ze cos kolo 105
waga 88kg


...dobry jezu a nasz panie napraw moja pralke franie...

--== MaNiAc GyM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klata jest wąska (103cm) i zauważ, ze sie zgarbil co troche ja "powieksza". Mówie tylko co w moim odczuciu wydaje się słabe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki chłopaki za odpowiedzi!

Czekam jeszcze na wypowiedzi choć szanuje każdą z nich, widze że każdy ma inne trochę zdanie jednak macie racje barki to porażka, wydaje mie się, że jestem za szeroki w biodrach, żartuje za wąski w ramionach, więc wnioskuje po odpowiedziach (sam to wiem, ale ja troche jestem surowy dla siebie i szczerze, jak dla mnie to kiepściutko wygladam), że barki powinny być na boki bardziej i większe, kaptury widoczne (bo ich nie widać nawet), i nie pamiętam najszerszy średnio kiepsko! a łape faktycznie ciężko ocenić bo zdjęcie do bani, ale mam zamiar porobić nowe fotki z różnych profili to zamieszcze (nie myślcie że porobie fotki bo jakiś model super jestem tylko dla oceny), co do wagi i wyciskania to jeszcze chciałbym poczekać aż się ktoś może jeszcze wypowie (nie denerwujcie się że jeszcze poczekam), powiem tyle że widze że znacie się na rzeczy i ocenianiu z fotki, ale zaskocze Was!!! ale jeszcze nie teraz,

Dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi, nie myslcie że jestem taki miły bo zależy mi na pozytywnej opini, chciałbym żeby to były szczere odpowiedzi, i bardzo szanuje każdą wypowiedź, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
braki ???...hmm...moim zdaniem powinienes jeszcze duzo masy miesniowej wrzucic...wtedy bedzie mozna oceniac nad czym ew. popracowac...i zacznij cwiczyc nogi...

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do wszystkich uczestników sfd....

Następny temat

prosze o szybką odp :-)

WHEY premium