SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
Łoker95
BzykuDG
Chodzimy o totalnie innych godzinach, więc chyba ciężko będzie na siebie trafić heh. Chyba, że weekend kiedyś. A maszyn na plecy faktycznie sporo, ale mi np. brakuje T-bar.

Zawsze gdzieś czegoś brakuje ale tam na prawde maszyny kozackie jeśli chodzi o plecy i na nogi :) no ja na wolnym się tam tylko wypuszczam i to przeważnie koło polodnia ale jak masz czas i chęci czwartek mam cały wolny to się mogę dostosować do Ciebie i walniemy jakiś trening :)


W ten czwartek mnie nie ma we Wrocławiu, ale ja i tak trenuje o 6 rano


Jak tak wcześnie to przed praca się można nawet zgadac np we wtorek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Powiem tak, z miłą chęcią, ale ja przed pracą wpadam, robię swoje z zegarkiem w ręku i wypadam . Więc już prędzej w któryś weekend się zgadamy. Od razu Wolskiego można wziąć pokazać mu jak się trenuje

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
Powiem tak, z miłą chęcią, ale ja przed pracą wpadam, robię swoje z zegarkiem w ręku i wypadam . Więc już prędzej w któryś weekend się zgadamy. Od razu Wolskiego można wziąć pokazać mu jak się trenuje


U mnie w weekendy najwięcej pracy właśnie hehe ale czasami mam wolne także dawajcie znać jak coś może akurat uda się zgrać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Forma super ,na jakim bilansie kcal teraz jesteś ? i jakiego słodzika używasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Jakbym był kucharzem to bym chyba miał wieczne gastro :D i mase 130kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Mentor KRJ
Forma super ,na jakim bilansie kcal teraz jesteś ? i jakiego słodzika używasz?


Słodzik taki :)
dieta cos około 2400kcal
1.100g kaszy jaglanej +6 jajek
2,3 80g kaszy gryczanej +350 piersi z kurczaka
4.5 jajek (ostatnio wlatywało dość czesto do tego 100g truskawek i 20g mąki kokosowej) i taki omlecik kozak
W dzien treningowy jak jade do pracy rano wpada jeszcze 50g owsianychi 2 jajka żeby się zapchać przed treningiem (na przeżycie hehe)
I jeszcze fotka tego omleta B+T na kolacje kozak straszny , szkoda tylko ze wgl go nie czuje jak zjem




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
szczota28282
Jakbym był kucharzem to bym chyba miał wieczne gastro :D i mase 130kg :D


Powiem ci że na masie tak tego nie odczuwałem a ostatnie 2-3 tygodnie męcze się strasznie wszystko bym jadł jeszcze dużo wesel i imprez to fajne rzeczy robimy ale cóż trzeba się przemęczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Ogólnie jest tak :) ,ało pisałem bo mało czasu 12h w pracy udało sie skonczyć szkołę i zaliczyć wszystkie egzaminy w weekend praca +bramka a w sobote miałem wesele wszędzie pełno alko i jedzenia a ja wychodziłem do auta zjeść swoje posiłki i finalnie zakończyłem je o 24 , chciałem dodać filmiki z ciągów ale coś nie mogę , także będą foty
1.Niby pizza z cukini ale nie można nazwać czegoś pizzą co nie ma sera i choć odrobiny mąki to powiedzmy omlet z cukini ale był spoko
2.omlet jaglany , robiłem w dwóch wersjach w jednej dodałem ugotowaną kaszę jaglaną do masy jajecznej i startą marchewkę i był bez szału a teraz wszystko blęduje jeszcze razem i jest kot straszny , próbowałem na milion sposobów najlepiej wjezdza mi kakao ciemne słodzik ,proszek do pieczenia ,przyprawa do piernika i smakuje jak prawdziwy piernik :)
3. wczoraj dorwałem takie smakołyki ten izotonik najlepszy jaki piłem z zero bardzo zbliżony smak do normalnego , przyprawy do kawy tez fajne i ten makaron ale to jednorazowa akcja bo oni się tym najeść ani w smaku nic nadzwyczajnego

Wczoraj z Krystianem podjeliśmy decyzje na spontanie ze wyjde 9 w Kielcach także musze ogarnąć wszystko w miare możliwości w pracy i ogień mam nadziej że wstydu nie będzie :) dzisiaj juz pozowanie zaliczone ogólnie to strasznie mało pozuje z braku czasu i siły jak robię tak dużo ale trzeba zarobić na starty , dzisiaj będą grane plecy postaram się dać jakieś foteczki i wypiskę z treningi

Pozdro Wariaty








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ciekawe skąd Wolski wpadł na taki pomysł

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

Następny temat

DamiosL - przygotowania

WHEY premium