SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nie ma co poprawiać, naprawdę świetna forma !

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
gienus12
nie ma co poprawiać, naprawdę świetna forma !


zawsze można coś poprawić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Trening Nóg
1.Prostowania na maszynie + uginania 4 serie po 20 ruchów
2.Przysiady ze sztangą na plecach 8x80/90/100/110/120/130/140/150
3.wyciskania na suwnicy 10x nogi szeroko+10 nogi wąsko (jedna seria) a takich seri było 5
4.hip thrusty 60x15/15/12/12 z maksymalnym spięciem
5.uginania na maszynie 3x15
6.Prostowania na maszynie 1 seria z poczwórnym dropsetem'

Ogólnie trening kiepski jak dla mnie od rana w ruchu opaliłem się nad wodą fest na spinie jechałem na siłke bo we wrocku korki jeszcze urwałem pokrywe w aucie pod silnikiem przed treningiem obejrzał mnie Krystian stwierdził że wszystko jest okey i nic nie zmieniamy , jedyna zmiana to taka że zamiast karkówki mam na kolacje jajka a to dlatego że kocham omlety i sam go o to poprosiłem ale kcal te same , no i staram się już zmniejszyć ilosć warzyw w ciągu dnia

Bzyku byłem dzisiaj w costa cafe i był syrop piernikowy iczywiście wjechała duża americana z podwójnym syropem i smakowało

fotka kawki i omlecik z kolacji teraz w wersji warzywnej jutro może bedzie na słodko zobaczę na pewno lepsza opcja niż karkówka :)









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
małe ogłoszenie ;)

Muszę trochę rozreklamować konkurs jaki parę dni temu został wrzucony na forum . Może Ciebie to zainteresuje
Fajna sprawa, trening z taką osobą w wybranym przez zwycięzców miejscu , moze to być jakas siłownia, trening w plenerze, na domowej siłowni itp
Przyjezdza ekipa , która trening nagra i sfotografuje ,a do tego suple i gadżety od sponsora , zajrzyj jak nie widziałeś
https://www.sfd.pl/Konkurs_Trenuj_z_Mistrzem_SFD_-t1149950.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
21.06
TRENING PLECÓW +BRZUCH
1.podciaganie na drążku (wąsko podchwyyem i szeroko nachwytem)na zmianę po 8 ruchów az nie dam rady wyszło jakoś 7serii
2.Martwy ciąg 110x8/120x8/130x8/170x8/180x8
3.przeciąganie na hamerze na środek pleców 12/12/12/12
4.hamer na najszerszy 12/10/8/8
5.wioslowanie z hantlami na ławce skosniej 25x10/25x10/25x10/25x10 +unoszenie hantli w opadzie ze sciaganiem lopatek na tym pleców 5kgx12 4serię
6.wiosło hantlem 50kgx8 3 serię
BRZUCH
1.,,kółko"+unoszenie nóg w zwisie 4 serię x mac
2.skosy na maszynie 4serie
+30min cardio na schodach

Co do treningu to dawno nie miałem takiej mocy trening na prawdę zaj**isty,ale miały na to wpływ dwa czynniki raz trochę podjadlem (baton proteinowy Matrix i 4wafle ryzowe) a dwa drugi raz w zyciu wzialem efedryne i na prawde kozak ,pompa chęci i moc na całkiem innym poziomie :) trening robiłem na funficie ogólnie już tam trenowalem ale nigdy plecy a.maszyny na placu tam mają na prawde fajne ! Mam jeszcze kilka fotek i filmików z treningu także jak będę w domu to dodam ;)


Zmieniony przez - Łoker95 w dniu 2017-06-22 17:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Chodzimy o totalnie innych godzinach, więc chyba ciężko będzie na siebie trafić heh. Chyba, że weekend kiedyś. A maszyn na plecy faktycznie sporo, ale mi np. brakuje T-bar.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Ten omlet warzywny dobrze wygląda! Ino go jeszcze polać jakimś wytrawnym sosem ZERO! Coś tam nawrzucał do niego i z ilu jajców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
Chodzimy o totalnie innych godzinach, więc chyba ciężko będzie na siebie trafić heh. Chyba, że weekend kiedyś. A maszyn na plecy faktycznie sporo, ale mi np. brakuje T-bar.

Zawsze gdzieś czegoś brakuje ale tam na prawde maszyny kozackie jeśli chodzi o plecy i na nogi :) no ja na wolnym się tam tylko wypuszczam i to przeważnie koło polodnia ale jak masz czas i chęci czwartek mam cały wolny to się mogę dostosować do Ciebie i walniemy jakiś trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
DamiosL
Ten omlet warzywny dobrze wygląda! Ino go jeszcze polać jakimś wytrawnym sosem ZERO! Coś tam nawrzucał do niego i z ilu jajców?


Omlet mega smaczny nie wiem czy na prawde taki dobry czy to przez ta redukcję hehe
Omlet warzywny
-100g wędzona pierś z kurczaka
-pół czerwonej papryki
-3małe cebulę
-1 cukinią
-4 jajka
Warzywa i kurczaka przesmazam ,jajka blenduje z przyprawami (ja preferuję na ostro)dodaje przesmazone warzywa kurczaka i na patelnię pod przykryciem ,dobrze by tam wjechała jakas mozarella albo inny serek ale nie mogę ;) no i dzisiaj chce zrobić podobnie z tym ze cukinię zblendowac razem z jajkiami , a co do sosów to nie kupuję bo jak wiem ze zero to daje za dużo i na parę reazy idzie butla także zaopatrze się dopiero po zawodach :)


Zmieniony przez - Łoker95 w dniu 2017-06-22 19:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Łoker95
BzykuDG
Chodzimy o totalnie innych godzinach, więc chyba ciężko będzie na siebie trafić heh. Chyba, że weekend kiedyś. A maszyn na plecy faktycznie sporo, ale mi np. brakuje T-bar.

Zawsze gdzieś czegoś brakuje ale tam na prawde maszyny kozackie jeśli chodzi o plecy i na nogi :) no ja na wolnym się tam tylko wypuszczam i to przeważnie koło polodnia ale jak masz czas i chęci czwartek mam cały wolny to się mogę dostosować do Ciebie i walniemy jakiś trening :)


W ten czwartek mnie nie ma we Wrocławiu, ale ja i tak trenuje o 6 rano

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

Następny temat

DamiosL - przygotowania

WHEY premium