SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Aha to stosunkowo nie dużo jesz

Wiem co czujesz ja w sierpniu mam:
- roczek u kumpla,
- 18stka brata
- wesele drugiego brata,


Ała portfel,
Ała żołądek,
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
wojtekztr
Aha to stosunkowo nie dużo jesz

Wiem co czujesz ja w sierpniu mam:
- roczek u kumpla,
- 18stka brata
- wesele drugiego brata,


Ała portfel,
Ała żołądek,
...


no nie dużo ciągle mega ssanie dlatego zapycham się toną warzyw :) ale tak jak mówie codziennie coś innego sobie robię także kaloryczność moze byc wieksza czasmi nie wliczam takich rzeczy jak ketchum czy warzywa ale od sierpnia już wszystko czysto na 100procent także korzystam póki co ;)

hehe no to się w sierpniu wybawimy :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Biceps+Triceps+Przedramię

Biceps
1. Uginanie Hantli młotkowo
8x18kg/8x22kg/8x26kg/8x30kg/8x34kg

2.uginanie ramion z hantlami z supinacją nadgarstka
10x18kg/10x20kg/10x22kg

3.ugianie przedramion ze sztangą łamaną leżąc na ławce skośniej
12x28kg/12x28kg/10x28kg

4.Fst-7 Uginanie przedramion ze sztangą łamaną stojąc 30kg 12 ruchów

Triceps
1 .Prostowanie przedramion z drążkiem na wyciągu górnym
20/20/15/15/10

2.pompki na poręczach (maszyna)
Niby 120kg ale wiadomo jak to maszyna 15/15/12/+ podwójny drop set

3.Wyciskanie francuskie sztangi łamanej
8x25kg/8x35kg/8x45kg/8x55kg

Przedramie
Uginanie przedramion ze sztangą nachwytem
15x35kg/15x35kg/12x35kg/12x35kg

Po treningu 35 min cardio , trening ogólnie dobry siła rośnie wprowadziłem teraz osobny dzien na trening rąk może trochę rusza , a to że pompa masakryczna nawet nie pisze bo na każdym treningu teraz tak jest , treningi teraz mega intensywne i krótkie przerwy między seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
27.07

Z racji tego , że na trening byłem umówiony na godzinę 18:30 rano na czczo poleciało cardio w terenie w jedną stronę miałem za dobre tempo i wyszło 40min cały mokry i to mi też uświadamia ile trzymam wody po takim cardio na wadze zawsze z 1,2kg mniej

BARKI
1.wyciskanie hantli siedząc
15x26kg/12x32kg/10x38kg/8x40kg/6x40kg

2.wyciskanie na shmicie za głowy siedząc na ławce bez opacia 1/3/0
15x40/12x40/12x40/10x40 +podwójny dropset

4. Leżąc na ławce skosnej jeden ruch na tył barków odwrotne rozpietki a drugi rękami w przód po 5kg w ręce na maksa +na tył barków na shmicie stojąc unosimy łokieć tak jak by za siebie (nie wiem.nawet jak to opisać pierwszy raz to robiłem ) 5 seri x max


5.unoszenie hantli stojac i tu tak samo w jednej seri na bok i po skosie do przodu do zalamania chwila odpoczynku i obie ręce na boki do góry i schodzimy m przemian jedną w dół i do góry później drugą 4 serię

6.ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki

Jak widać zrobiliśmy trening pod dyktando kolegi on preferuję treni gi z dużą intensywnością i o bjetoscia może tak te barki w końcu rusza :) każda seria praktycznie do zalamania na koniec ściąganie w celu rozluźnienia i rozciagniecia barku , coraz bardziej zdaje sobie sprawę jaki mam problem z prawym barkiem kuje uda na we szytih wycisknich czy na barki czy klatkę także po wypłacie udaje się z tym do fizjo i może coś zdziała


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Siemanko sportowe swiry :)

Zacznę od tego ze.trochę mbiiejsza aktywność ostatnio była ponieważ w pracy straszny zapierdziel był można powiedzieć ze robiłem po 12h cardio przy grilu w taką pogodę bo mieliśmy utargi po 11tys czyli nie trudno a domyślić danie liczny średnio 50zł to cały dzień w biegu .

A teraz do rzeczy wczoraj były grane plecy ,przebudzilem się po 4 i tak duszno miałem w pokoju to odraZu się ubralem i na cardio a na dworze było dużo lepiej niż niż domu także biegali się świetnie

PLECY
1.Podciaganie na drążku szeroko nachwyt/wąsko podchwyt 4serię x Max

2.Martwe ciągi
8x110kg/8x140kg/8x170kg/5x190kg

3.ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki
12/12/12+drop

4. Wiosło na hamerze1
12/12/10/8

5.wiosłowania na ławce skosnej hantlami+odwrotne rozpietki
4 serię

6.FST-7 na hamerze (imitacja ściągania drążka wyciągu gornego)

LYDKA
Tutaj robiem na dwóch maszynach po 4 serię 15-20

Po treningu jeszcze 10min na schodach
Ogólnie trening mega dzisiaj prostowniki i środek pleców czuć strasznie jedyne co.mnie robiło to wiatraki na siłowni które ciągle Wisły a dzisiaj już czuję ból gardła :/

Bzyku -przerobilem trochę twój omlet jaglana marchewkowy dodają tam Jabko ale tak mało zmiksowane żeby było czuć kawałki troszkę mąki ryżowej i kokoswej , nie wiem jakie zadałeś przyprawy ale ja kakao słodzik przyprawa do piernika i trochę kasy rozpuszczalnej i wyszedł jak piernik , a tak mi wypadło ze jadłem yo dzisiaj dzisiaj pracy i dałem szefowi do spróbowania i tak mu posmakowalo ze na jego bazie mam zrobić ciasto dnia , także będę serwowal prawie ze fit deser u siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Hammer 1 - na tym hamerze robiliem pierwsze ćwiczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Hammer 2 a na tym FST-7 sorry ze.fotki takie słabej jakości ;) i nie w jednym poście ale na tele.nie mogę tak zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cieszę się, że mogłem pomóc hehe. Jak ciasto będzie fit, to wpadam na degustację . I z jabłkiem też robiłem,ale tartym na grubym oczku.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
A tu największy sztos.potreningowy jaki udało mi się stworzyć ale niestety fotka se usunela
50g kasza manna
20g kleik ryżowy
30g skrobi
40g Wpc banan
Jaglanka z biedronki ;) ( kasza jaglana z.mango i marakuja)
Nektarynka
Słodzik

Najlepszymix jaki jadłem :)

A tu wczorajszy przedtreningowy ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
Cieszę się, że mogłem pomóc hehe. Jak ciasto będzie fit, to wpadam na degustację . I z jabłkiem też robiłem,ale tartym na grubym oczku.


Myślałem o czymś mniej fit bo w środek jakas masa czekoladowa z mascarpone przekładają takim drugim omletem i polewą też z czekolady ;) , ale jak byś wpadł to zrobię druga wersję fit dla kulturystów hehe
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

Następny temat

DamiosL - przygotowania

WHEY premium