SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Banan
Witaj na forum

Mam nadzieję, że poprowadzisz dziennik sumiennie, bo ostatnio co raz częściej zdarzają się tutaj tematy, gdzie po paru wpisach aktywność spada do zera lub po fajnym starcie jest praktycznie żadna, jest to dział dla osób przygotowujących się do zawodów ,ale też dla osób , które mają ochotę dzielić się informacjami o sobie itp . Takie osoby nagradzamy odpowiednim statusem i bardzo fajnymi cenami hurtowymi w naszym sklepie - na to jednak trzeba sobie zasłużyć, będe obserwował dziennik i w odpowiednim momencie na pewno powiadomię jak przyjdzie ten czas ,aby nadać Ci rangę 'zawodnika' która daje profity w sklepie

Krystian niestety swój dziennik zaniedbał ostatnio, więc mozesz tam trenerowi powiedzieć aby sie nie opitalał i skrobnął coś od czasu do czasu

Powodzenia


Bananku mój dziennik od lipca będzie tętnił życiem - Wolski Come Back !! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Ogólnie waga utrzymuje się na stałym poziomie lub powoli spada w dół ale zastanawiają mnie takie skoki wagi jak np dzisiaj w jedną noc ponad 1kg oczywiście pozniej wszystko wraca so normy i jutro juz pewnie znowu zejdzie ale nie wiem od czego jest to zależne .
A na fotkach mój magiczny napój Melisa (żeby wytrzymać w pracy z tymi oszołomami hehe) + pokrzywa +słodzik +cytrynka i jak jest gorąco to jeszcze troche lodu
dzisiaj postawiłem większości na warzywa grilowane głownie cukinia zauważyłem że fajnie mnie zapycha papryka no mix sałat bo mi bardzo smakują :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Krystek20
Banan
Witaj na forum

Mam nadzieję, że poprowadzisz dziennik sumiennie, bo ostatnio co raz częściej zdarzają się tutaj tematy, gdzie po paru wpisach aktywność spada do zera lub po fajnym starcie jest praktycznie żadna, jest to dział dla osób przygotowujących się do zawodów ,ale też dla osób , które mają ochotę dzielić się informacjami o sobie itp . Takie osoby nagradzamy odpowiednim statusem i bardzo fajnymi cenami hurtowymi w naszym sklepie - na to jednak trzeba sobie zasłużyć, będe obserwował dziennik i w odpowiednim momencie na pewno powiadomię jak przyjdzie ten czas ,aby nadać Ci rangę 'zawodnika' która daje profity w sklepie

Krystian niestety swój dziennik zaniedbał ostatnio, więc mozesz tam trenerowi powiedzieć aby sie nie opitalał i skrobnął coś od czasu do czasu

Powodzenia


Bananku mój dziennik od lipca będzie tętnił życiem - Wolski Come Back !! :D


Cieszy mnie to niezmiernie

Łoker - pracujesz w gastronomii chyba? grill konkretny no i szamka również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Banan
Krystek20
Banan
Witaj na forum

Mam nadzieję, że poprowadzisz dziennik sumiennie, bo ostatnio co raz częściej zdarzają się tutaj tematy, gdzie po paru wpisach aktywność spada do zera lub po fajnym starcie jest praktycznie żadna, jest to dział dla osób przygotowujących się do zawodów ,ale też dla osób , które mają ochotę dzielić się informacjami o sobie itp . Takie osoby nagradzamy odpowiednim statusem i bardzo fajnymi cenami hurtowymi w naszym sklepie - na to jednak trzeba sobie zasłużyć, będe obserwował dziennik i w odpowiednim momencie na pewno powiadomię jak przyjdzie ten czas ,aby nadać Ci rangę 'zawodnika' która daje profity w sklepie

Krystian niestety swój dziennik zaniedbał ostatnio, więc mozesz tam trenerowi powiedzieć aby sie nie opitalał i skrobnął coś od czasu do czasu

Powodzenia


Bananku mój dziennik od lipca będzie tętnił życiem - Wolski Come Back !! :D


Cieszy mnie to niezmiernie

Łoker - pracujesz w gastronomii chyba? grill konkretny no i szamka również




Tak jestem kucharzem także moja praca nie sprzyja redukcji :) ale w sumie juz się przyzwyczaiłem i nawet nie podjadam no tyle co musze coś spróbować bo co chwile ktoś podchodzi żebym sprawdził czy dobrze zrobione i wgl , w sezonie letnim mamy właśnie otwarty taki grill a reszte roku restauracje ale są też plusy zawsze mam pełno warzyw jakich chce przyprawy i inne różne rzeczy to mogę coś kombinować :) Także zapraszam na stejki drodzy kulturyści :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
dzisiaj rano na czczo brzuch łydka i pozowanko , pózniej omlecik ale z racji tego że skończył mi się gaz w kuchence zrobiłem w piekarniku a kawe w mikserze w sumie wszystko spoko ale nie lubie nic robić w swoim piekarniku bo jest do dupy i przypala większość rzeczy :) a teraz 12h cardio przy grilu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
To jeszcze napisz w jakiej mieścinie, to jakby sie było kiedyś przy okazji , będę wiedział gdzie można zajrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ty w telefonie/aparacie nie masz focusa? bo strasznie te fotki wyglądaja , każde rozmazane . Szamka na złoto tylko jakość zdjec lipa :(

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
gienus12
ty w telefonie/aparacie nie masz focusa? bo strasznie te fotki wyglądaja , każde rozmazane . Szamka na złoto tylko jakość zdjec lipa :(


Kąty wrocławskie restauracja azyl zapraszam dawajcie tylko wcześniej znać kiedy i jak będę na zmianie na pewno coś dobrego zrobie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
gienus12
ty w telefonie/aparacie nie masz focusa? bo strasznie te fotki wyglądaja , każde rozmazane . Szamka na złoto tylko jakość zdjec lipa :(


Wiem wlasnie nie mam ,wgl kombinację robie żeby wstawić te foty a zawsze jak z dupy wyglądają postaram się to ogarnąć jak się uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
O i jeszcze zle zacytowalem a nie mogę edytować w tym telefonie sorry, ale wiecie o co chodzi, ja to zawsze z techniką na bakier jestem :) poczytam jeszcze o tym focusie żeby to jakoś wyglądało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

Wiecej