SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja domowa "siłownia"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1989
Witam :)

ostatnio naszła mnie wena i urządziłem sobie w niezagospodarowanym pomieszczeniu w domu małą siłownie :)

więc zaczynamy:)



tutaj ławeczka keltona spartanII (na niej gryfik 180centów) jestem z niej nawet zadowolony chociaż ma troszkę niedoróbek takich jak np. luzy na wysuwanych pałąkach stojaków pod sztangę... ale jakoś temu zaradzę sam :)
_________________________________________________



ławeczka cd. jak widać jest możliwość ustawienia jej na płask, w kilku pozycjach skosu i w kąt 90stopni wymagało to trochę inwencji twórczej z mojej strony ale wykonałem sobie podparcie i 90stopni można ustawić bez odkręcania i przesuwania stojaków...
modlitewnik dosyć solidny nie z płyty wiórowej jak to w ławkach marketowych a z drewna litego.
_________________________________________________



tutaj krążki, gryf gięty i hantelki, na razie z obciążeniami marnie ale powoli będę dokupował, ni e wszytko na raz jak to mówią :)
worek treningowy ma docelowo wisieć a nie leżeć na podłodze :D
_________________________________________________



z drugiej strony pomieszczenia regulowana ławka do brzuszków i stojak na sztangę do przysiadów (wygląda licho ale jest dosyć wytrzymały hehe)
_________________________________________________



tutaj jeszcze jakaś fotka obciążeń :P
_________________________________________________



no i już klasyka fotek z domowych/piwnicznych siłowni - grajek co by się przyjemniej ćwiczyło :D
_________________________________________________



no i cała potrzebna wiedza, czyli wydrukowany calutki atlas ćwieczeń z kulturystyka.pl/atlas :D do tego plany i objaśnienia :)

_________________________________________________
w niedalekich planach: wykonanie stojaka na obciążenia, wykonanie poręczy do ćwiczeń tica, no i przede wszystkim wyciąg przynajmniej górny...
no i doprowadzenie tego pomieszczenia do stanu z przed zmiany umiejscowienia okna hehehe.
to by było na tyle w tym momencie, jak coś się nowego pojawi to wrzucę foteczki.

pozdrawiam.


Zmieniony przez - slavOK w dniu 2008-03-02 15:23:19

Zmieniony przez - slavOK w dniu 2008-03-02 15:32:17

...każdy kiedyś zaczynał...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4539
Jak na poczatek fajnie, kombinuj dalej na zachete Sog
Wpadni do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
sprzet extra

tylko szkoda ze malo miejsca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1606
no fajna troche malo sprzetu ale jest ok
wpadnij do mnie link nizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
nice... Sog oczywiście poszedł na zachętę dalszego kompletowania sprzętu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
trochę mało miejsca, ale sprzęt profesjonalny, obciążenie również, na pewno jeszcze sporo brakuje, powodzenia

sog wszedł

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6210
silka spoko sperzt elegancki
zapraszam do mojej link ponizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2231
trochę mało sprzętu ale całkiem spoko wpadnij do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1989
Wielkie dzięki za motywujące opinie :)
co do rozmiaru pomieszczenia to nie jest tak źle szafa idzie w odstawkę tak, że miejsca zrobi się więcej, prawie na wyciąg i poręcze :)
odnośnie ilości sprzętu to powolutku się uzbiera tego więcej to dopiero początek siłkę, urządziłem kilka dni temu :) powolutku do przodu.
Dzisiaj miałem robić stojaki na odważniki ale mnie coś przywiało :/



Zmieniony przez - slavOK w dniu 2008-03-03 11:38:15

...każdy kiedyś zaczynał...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
sprzetu wcale nie jest malo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

szukam sprawdzonych sposobów :)

Wiecej