SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Hejka, od 2-3 miesięcy ćwiczę 3 razy w tygodniu trening siłowy + w dni beztreningowe: basen, joga, rolowanie, rower, spacery... Generalnie aktywny tryb życia. Ważę 67 kg przy wzroście 185cm. Mam 16 lat. Jestem ektomorfikiem. Jak się pewnie domyślacie nie jest to dla mnie satysfakcjonujący wynik. Dlatego też zacząłem ćwiczyć i jeść dużo, ale w miarę zdrowo. Oto moja dieta:


I Śniadanie (07:00)
Jajecznica z 3 jaj z rzodkiewką i szczypiorkiem, kanapki z serkiem kozim, sałatą, łososiem (100g) i oliwkami, ser pleśniowy, bułka z masłem orzechowym, herbata
Posiłek przed treningiem
Koktajl z mlekiem, bananem, malinami, jeżynami, borówkami, płatkami owsianymi, miodem, jogurtem naturalnym i masłem orzechowym, kostka gorzkiej czekolady
W trakcie treningu
1,5 l wody
Posiłek po treningu
Baton proteinowy
I Obiad (11:00)
Zupa grzybowa, Makaron ze szpinakiem, czosnkiem, serem i fetą
II Obiad (14:00)
Zupa grzybowa,Kurczak z kaszą jaglaną (100g) i ogórkami kiszonymi, pudding ryżowy z dżemem
III Obiad (16:00)
Zupa grzybowa, Dorsz z kaszą gryczaną (100g) i surówką marchewkową
Kolacja (18:30)
Ryż (100g) z jogurtem waniliowym, bananem, malinami, jeżynami, borówkami, pestkami dyni i wiórkami kokosowymi, wysokobiałkowych jogurt pitny
Przed snem
Herbatka ziołowa

Cały dzień:
• 1,5l wody
* Łyżka tranu

Mam nadzieję, że doradzicie mi co mógłbym zmienić w mojej diecie i ocenicie ją :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Nie dodałem, że tyję ok. 0,3 kg na tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Przez rok przytyłem 12 kg stopniowo zwiększając kalorie, aż do sytuacji powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
daj zrzut wg tego https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Co posiłek to ta zupe grzybową jesz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
No jako przykład podałem. Generalnie jem różne zupy: pomidorówka, ogórkowe, barszcze, czy rosoły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium