SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja decyzja do oceny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Witam wszystkich forumowiczow. Jestem nowym użytkownikiem który chciałby zasięgnąć opinii innych osób co do mojego najbliższego planu na przyszłość.
Od czego by tu zacząć, hmm...
Mam 21 lat 176 cm wzrostu , waga 70kg, do tej pory od paru lat prowadziłem mało aktywny tryb życia, dużo czasu przed komputerem oraz brakiem ograniczenia w obżeraniu się i popijaniu wyskokowych trunków w wyniku czemu stworzyła mi się oponka na brzuchu , reszta ciała wyglada w miarę dobrze oprócz trochę za dużego brzucha. Postanowiłem wziasc się za siebie i w końcu coś zrobić, dużo czytałem o treningach i dietach po czym zaplanowałem sobie swój program treningowy, wiec do rzeczy.
Zależy mi głównie na pozbyciu się brzucha i choć trochę wyrzeźbieniu go (nie musi być od razu Bóg wie jaki sześciopak) , zamierzam zastosować trening biegowy + a6w żeby uzyskać odpowiednie efekty po jakimś czasie treningu. Kiedyś robiłem szóstkę ale nie skończyłem z czym program bardzo mi się spodobał i dlatego właśnie wybrałem ten a nie choćby abs.
W odżywianiu zmiany jakie zamierzam zastosować to przedewszystkim : całkowita likwidacja wszelkich napojów słodzonych gazowanych i sztucznych soków, zastąpienie ich wyłącznie czystą woda niegazowana, ok 2l dziennie, jako że wogóle nie jem słodyczy poranna kawa z 2 łyżeczkami cukru i parę owoców w ciągu dnia powinny mi wystarczyć, ograniczenie alkoholu, raz na parę dni 1-2 piwa max, jem ostatni posiłek późno po 22 ale ze względu na to że późno chodze spać to wychodzi jakies 3 godziny przed snem do czego organizm jest przyzwyczajony, zamierzam całkowicie zrezygnować tez z fast foodow. To ogólny zarys mojego planu , ewentualnie dopisze jakies informacje gdy sobie przypomnę, proszę o skomentowanie mojego planu , wszelkie zastrzeżenia, uwagi i pytania bardzo mile widziane.
Za wszelkie błędy sorki pisze z tel i nie mam wglądu na całą swoją wypowiedź. Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - cepeksnk w dniu 2013-06-03 00:42:12

Zmieniony przez - cepeksnk w dniu 2013-06-03 00:49:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94431 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
Poczytaj jakie są założenia diety w tym dziale.Wracając do twoich pytań,schodzenie tak nisko z kcal też nie jest dobrym wyjściem gdyż spowolnisz swój metabolizm,alko to puste kalorie które w okresie redukcji odpadają.owoce zamień na warzywa.A6W bardzo obciąża kręgosłup,poza tym od ćwiczeń brzucha nie zgubisz,aby odsłonić mięśnia potrzeba diety i ćwiczeń aerobowych.Musisz zacząć od podstaw od wyliczenia swojego zapotrzebowania kcal i rozkładu w diecie b/w/t

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Witaj... czy mógłbyś wrzucić Swoje zdjęcie?

pytam dlatego, że sam mam 176 i jak ważyłem 74 kg to patyk był ze mnie spory, a Ty masz 70 kg i chcesz nadal redukować by spalić tę oponę na brzuchu... Wiadomo każdy chce mieć odkryty brzuch na wakację lecz czy przy takiej wadze będzie to dobrze wyglądać( reszta ciała też poleci w dół ) i nic nie zostanie... pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
@lodzianin1 -
lodzianin1
poza tym od ćwiczeń brzucha nie zgubisz,aby odsłonić mięśnia potrzeba diety i ćwiczeń aerobowych.
Właśnie ustaliłem dietę że eliminuje w znacznym stopniu puste kalorie i kontroluje się w odpowiednim odżywaniu, na tym się znam bo kształciłem się w tym kierunku. Bieganie o ile się nie mylę jest ćwiczeniem aerobowym , dzięki niemu nastawiam się na zgubienie tkanki tłuszczowej z brzucha biegając co najmniej 40min dziennie , a6w spełnia tylko rolę poprawienia płaskiego brzucha.

@dziii - Niestety narazie nie mam możliwości wrzucenia zdjęcia , może na dniach uda mi się coś wykminić.
Nie nastawiam się na solidną redukcję , wpierw zacznę tracić tkankę z brzucha , gdzie jest najwidoczniejsza.

Zmieniony przez - cepeksnk w dniu 2013-06-03 13:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
od początku

a6w odpuść brzucha sie nei cwiczy codziennie, to est miesien jak kazdy, potrzebuje czasu na regeneracje, zeby odsłosic brzuch musisz miec jakas diete obliczasz zapotrzebowanie niech 50% stanowią wegle, 30% bialko, 20% zdrowe tluszcze. Wszystko dzielisz na 5-6 posilkow, spozywaj glownie wegle skompleksowane nie proste poniewaz powoduja wyrzut insuliny. jedz jajka, kurczaka, kasze, makarony, zadbaj o to zeby w kazdym posilku bylo biako, najlepiej bialko jest z blonnikiem czyli mozesz dodac warzywa poniewaz lepiej sie przysfajają proteiny ;)

Zmieniony przez - milono90 w dniu 2013-06-03 14:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
milono90 - skąd pomysł, na takią a nie inną proporcję makro? I akurat 5 - 6 posiłków...? znasz w ogóle założenia tego działu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
cepeksnk - zapoznałęś się treścią kolorowych tematów w tym dziale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
faftaq, takie proporcje są najlepsze, dlaczego 5-6? poniewaz ciezko by mu bylo dostarczyc makro z np. 2 albo 3 posilkow. zalozen tego dzialu nie znam poniewaz jestem tu "nowy" przyszedlem z innego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
milono90 - Weź facet skończ doradzać innym i sam się weź za czytanie. To jest dział IF ! tyle ode mnie !

dziii - Niestety narazie nie mam możliwości wrzucenia zdjęcia , może na dniach uda mi się coś wykminić. Nie nastawiam się na solidną redukcję , wpierw zacznę tracić tkankę z brzucha , gdzie jest najwidoczniejsza.

a To fajne założenie masz, że wybierasz spalanie miejscowe i właśnie z tego miejsca pali się na maxa smalec obyś się nie rozczarował - powodzenia !

Zmieniony przez - dziii w dniu 2013-06-03 22:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
i co z wizku z tym ze IF? ma jesc tylko jeden posilek czy o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
To że piszesz nie na temat i nie masz zielnego pojęcia właśnie co to IF... a kto powiedział, że IF to jeden posiłek ? nie będę tutaj opisywał co to IF bo tematów do czytania do czego Ciebie gorąco zachęcam jest naprawdę dużo w tym dziale :D tkaże zapraszam do lektóry tam znajdziesz odpwowiedzi na Twoje pytania :) pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w/b/t

Następny temat

Dziennik Treningowy. Ostra redukcja na IF!

WHEY premium